Gezdim-Gördüm

Adana’da En Doyurucu Yemek Nerede Yenir ?

Selamlar , bugün sizlere farklı bir başlık ile yazmaya karar verdim günümüzde bir çok kişi en iyi kebap en iyi döner en iyi kuş başı vs. derken bu sefer sizlere hepsinin karışımının bulunduğu bir yazı hazırladım. İlk olarak geçen ay gittiğimde 1 kilo fiyatı 130 tl idi ve yanında 3 çeşit salata ve yeşillik geliyor bunlar ücretsiz istediğin kadar yiyebilirsiniz belirtelim. 1 Kilo fiyatı kıyma – kuşbaşı ve sucuk sanıyorum pirzola’da geçerli ne yersen ye ortalama 1 kilo yanında salata ve yeşillik ile 130 tl ödeme yapıyorsun. Peki nerde bu yer diye soranlar olacak Hadırlı ve Mıdık dediğimiz tarafta yazının sonunda sizlere adres paylaşımıda yapacağım bu arada nasıl keşfettiğimi ve neler yapabileceğinizden de bahsedeceğim.

Bundan yaklaşık 7 sene önce tesadüf bir arkadaşım pazarlama işi yapıyor Hadırlı ve Mıdık denen bir yerden bahsetti kasap ve restoran olduğunu kasaptan istersen eti kendin seçip alıp restoran bölümünde yiyebileceğinden bahsetti bizde gitmeye karar verdik. İlk gittiğim yer Hadırlı Umut restoran oldu 1 kilo kuşbaşı söyledik ve 4 arkadaş afiyetle yedik açıkcası doyurucuydu o dönem fiyatlar daha uygundu ben son dönem artışlardan sonra en son geçen ay 130 tl olarak ailecek yemek yedim orada peki burayı neden seçelim ?

Öncelikle bizim tabirimizle araplar koyun eti konusunda baya iyiler ve sunum konusunda başarılı olamasalarda göz boyamadan hem kaliteli et hemde doyurucu hizmet anlayışı ile burayı size tavsiye ediyorum. Özellikle 2 kişi ve daha kalabalık iseniz hem lezzet hemde karnımız doysun istiyorsanız tek yapmanız gereken hadırlı bölgesine gitmek oradaki mekanlar sabah 11’de açılır genellikle gece 01:00 e kadar açıktır bu arada mekanların geneli alkollü olup genelde içki içen kişilerde bulunabilir. Yemek söyleyeceğiniz zaman 250 gram kuşbaşı 250 gram sucuk 500 gram kıyma isteyebilirsiniz genelde 200 gram kıyma 1 kişiyi çok rahat doyuruyor.

 

Adresi : Mıdık Mahallesi, Şht. Astğm. Kemal Yüzgeç Blv. No:237, 01030 Seyhan/Adana

Telefon Numarası : şuan yok en kısa sürede ekleyeceğim.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı