Geçtiğimiz hafta web sitelerini yayına alan ve uzun süredir sektörde olan Alo Klima Servisi projesini ilk duyduğumda çok sevinmiştim o yüzdende sizlere proje hakkında bilgi vermek istedim. Alo Klima Servisi projesinde şuan için Adana ve ilçelerine hizmet vermeye başladılar ilerleyen zamanlarda ekibi genişletip tüm Türkiye geneli yaygın bir servis ağı kurmayı planlıyorlar. Özellikle Adana Klima Bakımı konusunda ekip tecrübeli ve güvenilir. Sizlerde klima konusunda kararsız iseniz normal fikir almak için bile kendilerini arayıp ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz.

Firma Klima Montajı – Demontajı , Klima Elektronik kart tamiri kompresör (Yeni Motor) değişiminin yanı sıra gaz dolumu yapılmaktadır. Aynı zamanda klima temizliği hizmeti ilede çok daha uzu süre güvenilir bir şekilde klimanızı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bazen servis kaynaklı olan yada uzun süredir değiştirilmeyen kablo ve borular için izalasyon yapılmaktadır. Özellikle klimalarda meydana gelen titreşim ve su akıntısı ve koku sorunlarınıda gidermekteler. Ekstra olarak klima parfümü sayesinde evinizin içerisinde çok güzel kokular yayılabilir. Antibakteriyel olması sebebi ile çok sağlıklı bir ortamda yaz aylarında konforlu bir serinleme yaşarken kış aylarında ise sıcak sıcak bu keyfi yaşamaya devam edin. Bende Mustafa.web.tr olarak firmaya tüm desteğimi sunmak adına buradan ilk paylaşımımı yapıyorum.

 

Firma Web Sitesi : https://aloklimaservisi.com/

Share.

2005 Yılından Beri Aktif Olarak Web Siteleri ile ilgilenmekteyiz. Eğitim , Sağlık ve Teknoloji başta olmak üzere Finansal konularda araştırmalar yaparak kendimi geliştirdim. Site kurucusu ve Google Fanatiğiyim.

Leave A Reply