Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Teknoloji çağında insanların en çok zaman geçirdikleri yer internet ortamıdır. Özellikle son dönemde artan sosyal medya kullanımı internet konusunda insanların daha fazla zaman geçirmelerine sebep oluyor. Bilgisayardan daha çok mobil cihazlar üzerinden internet kullanımı yapan bireylerin mobil paketler ile internette pek bir dolaşımı mümkün olmuyor. Çünkü pahalı paketlerin olması ve İnternet paketlerinin yetmemesi insanların en büyük sorunlarından biridir. Bu sorunu aşmak için birçok internet veren uygulama mevcut. Bedava internet veren uygulamalar internette en çok aranan popüler konulardan biri haline gelmiştir. Her operatöre ait bedava internet veren uygulamaları bulmak oldukça kolaydır. Haftanın belirli günlerinde çark çevirme, sallama ile kazanılan hediyeler ve kazı kazan tarzındaki ödüller bu uygulamaların en çok tercih ettiği ödül sistemidir. Her biri son derece güvenilir olan bu uygulamalar ile internet paketi yetmeyenlerin yüzü biraz daha gülmeye başladı. Dakika, internet, SMS ve belirli mağazalar için indirim kampanyaları bu uygulamalar üzerinden hediye olarak dağıtılıyor. Ama insanlar en çok internet paketi veren uygulamaları tercih ediyor. Hediye internet veren uygulamaları sizler için bir bütün haline getirdik.

 

1-Bip

Uzun yıllardır sadece Turkcell kullanıcılarına bedava internet veren uygulamalardan olan Bip, belirli bir işlem sonrası internet veriyor. Kimi zaman birkaç kişiye mesaj atma talebinde bulunup internet veren Bip, ayrıca bilgi yarışması yaparak belirli bir seviyeye gelenlere internet veriyor. Google Play veya İOS marketleri üzerinden indirme işlemi yapılabilir.

Ofansif Ne Demek?

 

2-Gigato

Bu uygulama yurt dışında hizmet veren bir uygulamadır. Uygulamadan bedava internet kazanmak için belirtilen uygulama görevlerini yapmanız isteniyor. Uygulama sadece Android cihazlarda desteklenen bir uygulamadır.

 

3-Hike

Bip ile tamamen aynı mantıkta olan bu uygulama ile indirim yaptıktan sonra hediye internet kazanmış olursunuz. Ayrıca bu uygulama üzerinden arkadaş davet ederek hediye internet kazanma şansınız var. Davet edip her indirme yaptırdığınız arkadaşınız için 20 MB internet kazanmış olursunuz. Uygulama içerisinde çeşitli görevler yaparak yine aynı şekilde internet kazanma durumunuz vardır.

 

4-Databack

Bu uygulama üzerinden video izleyip 120 MB ile 1 GB arası internet kazanırsınız. Ayrıca davet edilen arkadaşlar için ve sosyal medya hesapları takip edilerek yine aynı şekilde internet kazanmak oldukça kolay.

 

5-Kickbit

Bu uygulama beğeni ve reklam uygulaması olarak ön plana çıkıyor. Hem İOS hem de Android cihazlar üzerinden kullanımı sağlanır. Uygulama da sınırsız reklam gösterimi vardır. Reklam bitti sorunu ile karşılaşma gibi bir durum ortaya çıkmaz. Uygulamayı indirmek için resmi siteye giriş yapmak gerekir. Uygulama hızlı bir şekilde büyümek adına arkadaş daveti ile de bedava internet veriyor.

 

6-Smsmart

Bu uygulama diğerlerine göre farklı bir tarzda karşımıza çıkıyor. En çok tercih edilen siteleri internetiniz bitse dahi bu uygulamada ile erişime açıktır.

Share.

2005 Yılından Beri Aktif Olarak Web Siteleri ile ilgilenmekteyiz. Eğitim , Sağlık ve Teknoloji başta olmak üzere Finansal konularda araştırmalar yaparak kendimi geliştirdim. Site kurucusu ve Google Fanatiğiyim.

Leave A Reply