Dosta Doğum günü mesajları

Hayatımızın en önemli insanları arasında yer alan dostlarımız, bizler için çok kıymetlidir. Kimi zaman
bize destek olan, kimi zaman güldüren, kimi zamanda adeta bir duvar gibi kötü günlerimizde bizi
koruyan dostlarımız için bazı sürprizler yapmanız onları mutlu eder.
Dostlarımıza bazı özel günler için güzel sürprizler hazırlamak, onlara karşı hissettiğimiz ve bizde olan değerini anlamalarında oldukça
etkilidir. Bu sürprizler arasında ilk olarak aklımıza gelen şey ise yakın arkadaşa doğum günü sürprizi yapmak olmaktadır. Bu özel günü, onun adına çok daha özel hale getirmemiz mümkündür. Ayrıca güzel sözler kategorimizin ilk konusuda dosta doğum günü mesajı olunca ayrı bir özel oluyor.
Sizde arkadaşınızın doğum günü geldiğinde ona güzel sürprizler hazırlayarak onu mutlu edebilirsiniz. Bu tarz bir sürpriz yaparak onu son derece mutlu edeceksiniz ve bundan emin olabilirsiniz. Her durumda bizlere desteklerini esirgemeyen dostlarımızın kır çiçekleri gibi avucumuzda sevgisini hissederiz. Yeni günün bir önceki gününde dostlarımızla geçirdiğimiz güzel günün ardından belki de doğum günü
gelecek olan dostumuza güzel sözler söyleyerek ona karşı hislerimizi iletmemiz de mümkündür.
Dostunuza, güzel doğum günü mesajı yazarak bu mutlu gününde onu daha da mutlu edebilirsiniz. Sıradan bir arkadaş sizi asla ağlarken görmez ve bunun nedeni de size önem vermemesinden kaynaklanmaktadır. Size değer veren arkadaşlar kötü günlerde de yanınızda olandır.

En yakın arkadaşa doğum günü mesajı uzun

En azından değer verdiğimiz arkadaşlarımızın doğum günlerini unutmamamız gerekir. Dostlar bizler için dünyanın en güzel çiçekleri gibi avucumuzda olmalıdır ve daima onların yanımızda olduğunu hissetmemiz oldukça önemlidir. Biz de sizler için arkadaşa doğum günü mesajı hakkında bu yazıyı hazırladık.
Ona doğum günü mesajı atarken mesajın başına biricik arkadaşım ve kalbimin en derin yerinde gibi sözler ekleyerek daha güzel bir doğum günü mesajı gönderebilirsiniz. Ayrıca mesajın devamında iyi ki varsın, iyi ki seni tanımışım ve doğum günün kutlu olsun arkadaşım gibi sözleri iletmek yine güzel bir doğum günü mesajının gönderilmesine katkıda bulunur.
Bunun yanı sıra arkadaşınıza atacağınız doğum günü mesajına yeni yaşında mutlulukların hepsi senin olsun, arkadaşım doğum günün kutlu olsun ve daha samimi olması açısından doğum günün kutlu olsun canım sözlerini ekleyebilirsiniz. Sizler için en güzel dosta doğum günü sözlerini derledik.
arkadaşa resimli doğum günü mesajı

Arkadaşa doğum günü mesajı uzun

 • İyi ki doğdun, iyi ki arkadaşım oldun. Yeni yaşına girerken tüm dileklerin kabul, doğum günün kutlu olsun.
 • Gerçek dostluğa mesafeler engel değildir. Her ne kadar bu mutlu gününde yanında olamasam da kalbim ve aklımla her zaman yanındayım canım arkadaşım. İyi ki doğdun, nice mutlu yaşlara…
 • Zaman su gibi akıp geçse de aramızdan su sızmayacak. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun canım arkadaşım, beraber nice mutlu yıllara…
 • Hayatın zorluklarına beraber göğüs gerdik ancak en mutlu olduğumuz günlerde de yine beraberdik. Doğum günün kutlu, dostluğumuz hep daim olsun biricik arkadaşım.
 • Ömür dediğin bu yolculukta pek çok insan tanırsın fakat dostum dediğin bir elin parmaklarını geçmez. Her zaman aynı eldeki parmaklar olarak kalmak dileğiyle, doğum gününü kutlarım canım arkadaşım.
 • Yalnız kaldığını hissettiğinde unutma ki seni düşünen ve gönlünde sana yer bulunan bir dostun var. Kıymetli arkadaşım, doğum günün kutlu, yeni yaşında her şey gönlünce olsun.
 • Seni sevenleri el üstünde tut ki kalplerinde hiç solmayan bir çiçek gibi taze kal. Yıllar ömür tahtana bir çentik atsa dahi her zaman genç ve çocuk kal. Doğum günün kutlu olsun biricik dostum.
 • Yeni yaşın mutluluk, huzur ve sağlık versin. İyi ki doğdun arkadaşım, iyi ki hep benimlesin.
 • Yeni yaşında sağlık, mutluluk, huzur ve bereket hep seninle olsun canım arkadaşım. Yaş günü pastanın mumlarını üflerken dostluğumuzun da daim olmasını dilemeyi unutma!
 • Bilirsin güzel söz söylemekte iyi değilim, hediye seçiminde hiç iyi değilim. Ancak senin gibi bir dostu sevmede üzerime yok diyebilirim. Doğum günün kutlu olsun biricik arkadaşım.
Sevgiliye Günaydın Mesajı

dosta doğum günü mesajı

Arkadaşa doğum günü mesajı anlamlı

 • Gelemedik ama seni de unutmadık! Doğum günün kutlu olsun, Tüm güzellikler seni bulsun Dostum! nice yıllara. Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol arkadaşım! Doğum günün kutlu olsun.
 • Bazen coşku dolu, bazense hüsran içinde geçiyor ömür. Olsun! Arkanı döndüğünde seni sevenlerin yanında olduğunu bilmek kadar güzel ne var ki bu hayatta! Senin için bu anlamlı günde, her zaman olduğu gibi yanında olduğumu bilmeni istiyorum. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun.
 • Sen güldüğün de yanındakilerde seninle beraber gülerler fakat sen ağlarken yalnız başına oturup ağlarsın. Onun içinde öyle birine yaslanman gerek ki asla yıkılmamalı ve her derdinde, iyi de kötü de yanında olmalı. Biz seninle ne olursa olsun hep bir arada olmayı başardık. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.
 • Hayatımda tanıdığım en eşsiz insansın, seninle paylaştığımız anılar için her gün geçmişe teşekkür ediyorum. Nice mutlu yeni anılar yaşamak dileğiyle Doğum günün kutlu olsun ve iyi ki arkadaşımsın.
 • Dostluğumuzun daha da artacağı ve iyi-kötü gelecek olan her günü beraber karşılayacağımız 365 gününü görmek için sabırsızlanıyorum. Mutlu yıllar dostum.
 • Gerçek bir dostluğa mesafeler hiç engel değildir. Her ne kadar bu mutlu gününde yanında olamasam da, kalbim ve aklımla her zaman senin yanındayım canım arkadaşım. İyi ki doğdun, doğum günü kutlu olsun.
 • Aramızdaki gerçek dostluğun daha da pekişeceği iyi günde ve kötü günde yine beraber olacağımız gelecek 365 günü sabırsızlıkla bekliyorum. Bu günler bittiğinde inşallah yine en sevdiğim arkadaşımın doğum gününü kutluyor olacağım. İyi ki doğdun sevgili arkadaşım.
 • Riya ile paranın Kralı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. Canım arkadaşım nice mutlu yıllara.
 • Beni en iyi anlayan, en iyi tanıyan ve her zor anımda yanımda olarak beni eksiksizce tamamlayan bir arkadaşım olduğun için, sana sonsuz kere teşekkürler dostum! Doğum günün kutlu olsun, musmutlu sağlıklı güzel yıllar seninle olsun.
Sevgiliye Doğum Günü Mesajı - Uzun Anlamlı

Share.

2005 Yılından Beri Aktif Olarak Web Siteleri ile ilgilenmekteyiz. Eğitim , Sağlık ve Teknoloji başta olmak üzere Finansal konularda araştırmalar yaparak kendimi geliştirdim. Site kurucusu ve Google Fanatiğiyim.

Leave A Reply