Bundan yaklaşık 3 sene önce karşıma çıkan ve o süre zarfında takip ettiğim Barış Özcan hakkında aslında bir çoğumuzun bilmediği (benim uzun süredir bildiğim) bilgileri sizlerle paylaşmak ve bu yazımı güncellemek istedim. Öncelikle Barış Özcan nerede yaşıyor sorusunun cevabını vermek gerekirse. Kendini Hem New York hem de İstanbul’da ikamet ediyor. Özellikle Türk Hava Yolları , Lc Waikiki , Türk Telekom gibi ülkemizin bilinen değerlerinin yanı sıra Uluslar arası Adobe , BASF,LinkedIn, NYMag, TimeOut New York markalara danışmanlık ve Sosyal medya hizmeti veriyor.

 

Barış Özcan Nerede Yaşıyor?

Kendisi Hem İstanbul’da hem de New York’ta ikamet ediyor. Genellikle New York ağırlıklı olarak ikamet etmektedir.

 

Barış Özcan Kimdir?

23 Temmuz 1974 Doğumlu , Devletşah Özcan ile 2004 yılından beri evli 2011 Doğumlu Sufi Özcan isimli birde Erkek çocukları var.

 

Aşağıda yazan yazıyı henüz 2018 yılı başlarında yazmıştım ve kendisi ile alakalı olarak zaten son dönemlerde Youtube üzerinde trendler de yer alması sebebi ile tanımayan yoktur. Muhtemelen hakkında merak edilen soruları da yukarıda bulmuş olacaksınız.

 

Bugün belkide gerçek anlamda bir dönüm noktası olabilecek bir karar almama vesile olan İnsan Barış Özcan kendisini son dönemlerde takip ediyorum ve paylaştığı videoların çoğunluğunu beğeniyorum kendisini ilk takdir ettiğim video https://www.youtube.com/watch?v=8ywsjyr-fow burada nasıl planlı ve istikrarlı çalıştığını ilk burada anladım hayatımda edindiğim tecrübelerden yola çıkarak bir insanın sözlerini önemsemek için o insanın söyledikleri ve yaptıkları ile uyumlu olması gerekiyor mesela Sigara için biri bana gelip sigara zararlı derse kendisi ile çelişen biri olarak görürüm onu bu sebeple hem youtube’de paylaştığı videoları açıklamalı olarak kişisel blogundada paylaştığı zaman daha bir takdir etmiştim şimdi burada sizlerle paylaşma gereği duydum ayrıca eşide yemek tarifleri konusunda geçmiş zamandan bildiğim http://devletsah.com/ sitesinin kurucusu ve çok değerli bir insan bu sayede anladığım şeyler başarılı olmak için düzenli programlı olmaktan geçiyor günümüzde özellikle youtube gibi bir platformda milyonlarca gereksiz paylaşımın içerisinden faydalı bilgiler kategorisinde bence en yalın hali ile anlatan nadir insanlardan biri sizlerde henüz takip etmiyorsanız çok şey kaybetmiş sayılırsınız direk vakit kaybetmeden Barış Özcan youtube kanalına bir göz atın derim başka bir yazımızda görüşmek üzere sağlıcakla kalın.

iOS 11 Ne Zaman Çıkıyor ve Yeni Özellikler Neler ?

Share.

2005 Yılından Beri Aktif Olarak Web Siteleri ile ilgilenmekteyiz. Eğitim , Sağlık ve Teknoloji başta olmak üzere Finansal konularda araştırmalar yaparak kendimi geliştirdim. Site kurucusu ve Google Fanatiğiyim.

Leave A Reply