Gratis Kaçta Açılıyor? Gratis Kaçta Kapanıyor?, Öncelikle Metro city AVM’de 2009’da açılışı yapılan, kadın ve erkek kişisel bakım ürünlerinin satışını yapan Gratis, kişisel bakım ve temizlik ürünleri ile beraber birçok farklı ürünle müşterilerini ağırlıyor. Ülkemizin genelinde birçok AVM ve mağazalardan meydana gelen Gratis, mesai saatleri konusunda da oldukça iyi konumda. Gratis kaçta açılıyor ve Gratis kaçta kapanıyor, Gratis hafta sonu açık mı, Gratis resmi tatillerde çalışıyor mu gibi sorular oldukça fazla merak ediliyor. Gelin bu soruların yanıtlarına beraber göz atalım.

Gratis Çalışma Saatleri

gratis
Gratis Çalışma Saatleri

Gratis mağazasının, kişisel bakım ürünlerinin satıldığı AVM’lerde ve normal mağazalarında çalışma saatleri farklı olabiliyor. Gratis, açılış, kapanış ve öğle saatlerine ilişkin bilgileri sizin için araştırdık.

Gratis  Kaçta Açılıyor?

gratis1
Gratis  Kaçta Açılıyor?

Gratis, AVM ve normal mağazalarda çalışma saatlerinde değişkenlik gösteren bir firmadır. Gratis, AVM’lelerde saat 10.00’da açılırken, normal mağazalarda ise 09.00’da açılmaktadır.

Gratis Öğle Arası Var mı?

gratis2
Gratis Öğle Arası Var mı?

Gratis, vardiyalı sistem ile çalışan bir firmadır ve öğle arasında da hizmetinde bir aksama olmamaktadır.

Gratis Kaçta Kapanıyor?

gratis3
Gratis Kaçta Kapanıyor?

Gratis, AVM ve normal mağazalarında çalışma saatleri olarak farklı bir şekilde kapanır. Gratis, AVM’lelerde saat 20.00’da kapanırken, normal mağazalarda ise 21.00’da kapanmaktadır.

Gratis Hafta Sonları Açık mı?

gratis4
Gratis Hafta Sonları Açık mı?

Kadın ve Erkeklere ait kişisel bakım ürünlerinin satışını yapan Gratis’te hafta sonları da dahil olmak üzere hizmet verilmektedir. Bu noktada çalışma saatleri yine hafta içinde olduğu gibi olmaktadır.

İmei Öğrenme - Kullandığınız Cihazın İmei Numarasını Sorgulama

Gratis Resmi Tatillerde Açık mı?

gratis5
Gratis Resmi Tatillerde Açık mı?

Gratis, resmi ve dini tatillerde mağaza yönetiminin alacağı kararlar doğrultusunda çalışma sistemi uygular. AVM’lelerde bulunan Gratis mağazaları dini bayramlarda bayramın ilk günü kapalı olurken, bayramın ikinci gününde saat öğlen 12.00’da hizmete başlar. Bahsi geçen bu çalışma sistemi tüm mağazalarda da geçerli olmaktadır.

Share.

Çeşitli Forum siteleri ve Blog sitelerinde editörlük yaptıktan sonra Artık Bu blogda uzman olduğum alanlarda yazılar yazmaya başladım. Burada Özellikle Rüya tabirleri konusunda ve diğer konularda araştırıp öğrendiğim alanlarda paylaşımlar yapmak ve öğrendiklerimi daha çok kişinin öğrenmesini sağlamak beni çok mutlu ediyor.

Leave A Reply