Instagram Dondurma ve Instagram Silme Nasıl Yapılır, En fazla kitlesi olan sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olan Instagram, her geçen gün yeni güncellemeler yaparak kullanıcılarına yeni özellikleri sunuyor. Sosyal medyaya bir süre ara vermek ya da tamamen hesabını silmek isteyen kişiler Instagram dondurma işlemi için büyük bir merakla internet üzerinden doğru bilgiyi arıyor. Instagram dondurma ve silme nasıl yapılır gibi soruların yanıtlarını internetten arayan kullanıcıların doğru bilgileri bu yazımızda rahatlıkla bulacağını dile getirelim. Instagram dondurma ve silme işlemi nasıl yapılır diye soranlar için hazırladığımız bu yazıda tüm detayları bulabilirsiniz.

Instagram Dondurma Nasıl Yapılır?

Instagram Dondurma Nasil Yapilir
Instagram Dondurma Nasıl Yapılır?

-Instagram dondurma işlemi yapmak amacıyla ilk olarak Instagram.com’a giriş yapmak gerekmektedir. Daha sonra ise açılan sayfada sağ üst kısımdan profili düzenle sekmesine tıklamak gerekir. Açılan sayfadan aşağı bölüme indikten sonra, burada sağ alt kısımda yer alan hesabımı geçici olarak kapat seçeneğine tıklanmalıdır.

-Ardından burada karşımıza çıkan hesabını neden kapatıyorsun sorusunun yan tarafında yer alan açılır menü üzerinden bir seçim yaptıktan sonra şifrenizi yeniden girmeniz gerekmektedir. Hesabı geçici olarak kapat seçeneği yalnızca menü içinden bir sebep belirtildiği zamanlarda görünecektir.

-Hesabı geçici olarak kapat tıklayınız. Hesabın geçici olarak kapatılması amacıyla hesabınıza giriş yapabiliyor olmalısınız. Şifre ya da kullanıcı adınızı unuttuysanız, giriş yapmaya ilişkin bir takım ipuçlarına göz atabilirsiniz.

Facebook Hesabını Silme

Instagram Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Instagram Hesap Silme Nasil Yapilir
Instagram Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Instagram hesabını tamamen silmek isteyenlerin de bunu yapması oldukça kolaydır. İlk olarak hesabını sil sayfasına gitmek gerekir. Şifre ve kullanıcı adı ile giriş yaptıktan sonra, hesabını neden siliyorsun sorusunun yan kısmında yer alan menü üzerinden bir sebep seçilmesi gerekir. Ardından da şifre girilmelidir. Instagram hesabının tamamen silinmesi için bir neden seçmek gerekmektedir.

Share.

Çeşitli Forum siteleri ve Blog sitelerinde editörlük yaptıktan sonra Artık Bu blogda uzman olduğum alanlarda yazılar yazmaya başladım. Burada Özellikle Rüya tabirleri konusunda ve diğer konularda araştırıp öğrendiğim alanlarda paylaşımlar yapmak ve öğrendiklerimi daha çok kişinin öğrenmesini sağlamak beni çok mutlu ediyor.

Leave A Reply