Metro Kaçta Açılıyor, Metro Marketler zinciri, hafta içlerinde ve hafta sonlarında da her gün sabahları 08:00’de açılarak akşam ise 21:30’da hizmetine son vermektedir. Fakat bu çalışma saatleri bazı illerde farklı olabilmektedir. Koronavirüs önlemleri kapsamında Bodrum, Trabzon ve Ordu illeri hariç olmak üzere tüm Metro şubeleri haftanın her gününde sabah 09:00 ile 21:00 saatlerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Alışveriş için en ideal marketler arasında yer alan Metro marketler zinciri, giderek artan müşteri kitlesiyle ön plana çıkıyor.

Metro Market Öğle Saati Açık mı?

metro market1
Metro Market Öğle Saati Açık mı?

Metro şubelerinde öğle arası molası verilmez ve hizmet verilmeye devam edilmektedir.

Metro Market Hafta Sonu Açık mı?

metro market2
Metro Market Hafta Sonu Açık mı?

Metro Marketler zinciri, hafta sonlarında Cumartesi ve Pazar günlerinde de hafta içindeki gibi aynı saatlerde hizmetine devam eder.

Metro Market Resmi Tatil Günleri Açık mı?

metro market4
Metro Market Resmi Tatil Günleri Açık mı?

Metro Market’e ait tüm şubeler, resmi tatil günlerinde ve dini bayramlarda da hiç kapanmadan yine aynı şekilde ve aynı saatlerde hizmet vermeyi sürdürür.

Share.

Çeşitli Forum siteleri ve Blog sitelerinde editörlük yaptıktan sonra Artık Bu blogda uzman olduğum alanlarda yazılar yazmaya başladım. Burada Özellikle Rüya tabirleri konusunda ve diğer konularda araştırıp öğrendiğim alanlarda paylaşımlar yapmak ve öğrendiklerimi daha çok kişinin öğrenmesini sağlamak beni çok mutlu ediyor.

Leave A Reply