Rüyada armut görmek, rüyayı gören kişinin, rızkının artmasına ve müjdeli haberlerin geleceğine alamet eder. Bir kimse rüyasında armut görürse, yakında oldukça güzel durumlara denk geleceğine ve iş hayatında birçok konuyu olumlu yönde götüreceğine işaret eder. Rüyada armut görmek, rüyayı gören kimsenin, bolluk içinde geçecek olan bir döneme girilmesine ve bu sebeple de oldukça mutlu olunacağına yorumlanır.

Rüyada Armut Yemek

Ruyada Armut Yemek
Rüyada Armut Yemek

Rüyada armut yemek, rüyayı gören kişinin, bahtında ve kısmetinde büyük bir açılmanın meydana geleceğine tabir edilir. Rüyasında armut yediğini gören kişinin, büyük kazançlar elde etmesine ve bu sebeple de borçlarını tamamen kapatmasına işaret eder. Ayrıca bu rüyayı gören kişinin, var olan mallarında büyük bir artışın olacağına yorumlanır.

Rüyada Armut Ağacı Görmek

Ruyada Armut Agaci Gormek
Rüyada Armut Ağacı Görmek

Rüyada armut ağacı görmek, rüyayı gören kişi adına huzur ve bereketin yakın zamanda geleceğine yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin, ailede meydana gelecek olan mutlu dönemlerin olacağına işaret eder. Rüyada armut ağacı görmek, maddi ve manevi anlamda rahata etmeye yorumlanır.

Rüyada Armut Toplamak

Ruyada Armut Toplamak 2
Rüyada Armut Toplamak

Rüyada armut toplamak, rüyayı gören kişinin, oldukça hayırlı işlere girmesine, bununla birlikte de hayırlı işlerde mücadele etmesine delalet eder. Diğer taraftan rüyada armut toplamak, rüya sahibinin işinde son derece başarılı olduğuna ve yakın zamanda da makamında artış olacağına işaret eder. Rüyada armut toplamak, rüyayı gören kimsenin, etrafında yer alan insanlar tarafından destek sağlanacağına ve bu destekle beraberde işinde daha ileri düzeylere yükseleceğine alamet eder. 

Rüyada Çiçek Almak

Rüyada Armut Almak

Ruyada Armut Almak
Rüyada Armut Almak

Rüyada armut almak, oldukça hayırlı olaylara işaret eder. rüyada armut almak, rüyayı gören kişinin yapmış olduğu planların olumsuz durumlara maruz kalacağına ve bu sebeple de istenilen şekilde olmayacağına alamet eder. Diğer taraftan yaşanacak olan bu aksilikler sebebiyle de iş hayatında rüyayı gören kişinin istediği şeylerin gitmeyeceğine tabir edilir. 

Rüyada Çürük Armut Görmek

Ruyada Curuk Armut Gormek
Rüyada Çürük Armut Görmek

Rüyada çürük armut görmek, rüyayı gören kişinin, maddi anlamda büyük kayıplar yaşamasına, aile içinde meydana gelecek olan sorunlara tabir edilir. Rüyada çürük armut yemek ise, rüyayı gören kimsenin, maruz kalacağı sıkıntılara alamet eder. 

Share.

Çeşitli Forum siteleri ve Blog sitelerinde editörlük yaptıktan sonra Artık Bu blogda uzman olduğum alanlarda yazılar yazmaya başladım. Burada Özellikle Rüya tabirleri konusunda ve diğer konularda araştırıp öğrendiğim alanlarda paylaşımlar yapmak ve öğrendiklerimi daha çok kişinin öğrenmesini sağlamak beni çok mutlu ediyor.

Leave A Reply