Rüyada armut toplamak, rüyayı gören kişinin, çoğu kez maddi anlamda düşük miktarda fakat kendisine büyük yarar sağlayacak bir destek alacağına ve bu destek sayesinde de var olan dertlerinden kurtulacağına işaret eder. Rüyada toplanmış olan armutların sayısı da bu rüyanın yorumu açısından son derece önemlidir. Rüyada toplanan armut miktarı fazla miktarda olursa alınacak olan maddi desteğin miktarı da büyük olacaktır. Rüyada olgunlaşmış sarı armut topladığını gören kimse, maddi yönden son derece büyük bir kazanç elde edecektir ve elde etmiş olduğu bu kazanç sayesinde de bir ömür refah içerisinde hayatına devam etmesine delalet eder.

Rüyada Mevsimsiz Armut Yemek

Ruyada Mevsimsiz Armut Yemek
Rüyada Mevsimsiz Armut Yemek

Rüyada mevsimsiz armut yemek, rüyayı gören kimsenin, yasa dışı yollara başvurmasına ve bu yollardan da haram kazançlar elde etmesine işaret eder. Bu durumda da rüyayı gören kişinin rızkı azalır ve aile hayatında ciddi sıkıntıların ortaya çıkacağına yorumlanır. Rüyada armut yemek diğer taraftan meydana gelecek olan yanlış bir evlilik olmasına ve yanlış yatırımların yapılmasına delalet eder. Maddi yönden olduğu kadar manevi yönden de rüyayı gören kişinin bazı sorunlara maruz kalacağına işaret eder.

Rüyada Armut Görmek

Ruyada Armut Gormek
Rüyada Armut Görmek

Rüyada armut görmek, rüyayı gören kimsenin, zor durumda kalacağına, çevresinden yakın birinin ona maddi destek sağlayacağına ve bu destek sayesinde de refaha ereceğine alamet eder. Şayet rüyasında armut gören kişi yaşlı bir kişiyse, o kişinin ecelinin yakın zamanda geleceğine alamet eder. Rüyada armut görmek, rüyayı gören kişi açısından nimet anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin kısmetinde açılma olacağına ve rızkında da artış meydana geleceğine tabir edilir. Bazı rüya yorumcuları ise bu rüyayı gören kişiye miras kalacağına işaret etmiştir.

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada Armut Satmak

Ruyada Armut Satmak
Rüyada Armut Satmak

Rüyada armut satmak, rüyayı gören kişinin, bütün elinde var olan malını kaybetmesine ve elinde çok az miktarda para kalmasına alamet eder. Bu sebeple de rüyayı gören kişinin son derece büyük hatalar yapacağına, bu hataların ise hayatına büyük zararlar vereceğine işaret eder. Maddi yönden ortaya çıkacak olan zararla birlikte ailesi hayatında da birçok tartışma ve sıkıntıların kendisini göstereceğine delalet eder.

Share.

Çeşitli Forum siteleri ve Blog sitelerinde editörlük yaptıktan sonra Artık Bu blogda uzman olduğum alanlarda yazılar yazmaya başladım. Burada Özellikle Rüya tabirleri konusunda ve diğer konularda araştırıp öğrendiğim alanlarda paylaşımlar yapmak ve öğrendiklerimi daha çok kişinin öğrenmesini sağlamak beni çok mutlu ediyor.

Leave A Reply