Rüyada camiye gitmek, rüyayı gören kişi açısından oldukça iyi bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, manevi anlamda oldukça kuvvetli olduğuna ve inancının tam manasıyla var olmasına ve kalbinin son derece fazla şekilde huzurla dolmasına işaret eder. Rüyada camiye gitmek, rüyayı gören kimsenin, yapmış olduğu hayırlı işler sebebiyle helal yoldan kazanç elde etmesine ve elde ettiği kazançla da farklı helal işleri yapacağına alamet eder. Ayrıca söz konusu rüyayı gören kimselerin, gam ve dertlerin son bulacağına  ve oldukça güzel müjdeli bir haber alacağına rivayet eder.

Rüyada Biriyle Camiye Girmek

Ruyada Biriyle Camiye Girmek
Rüyada Biriyle Camiye Girmek

Rüyada biriyle camiye gitmek, rüyayı gören kişinin, kariyerinde güzel ve katılır bir kimseyle ortaklık kuracağına yorumlanır. Ayrıca bu ortaklığın son derece iyi olacağına ve kazançlı bir ortaklığın kurulacağına da işaret eder.

Rüyada Camiye Abdestsiz Girmek

Ruyada Camiye Abdestsiz Girmek
Rüyada Camiye Abdestsiz Girmek

Rüyada camiye abdestsiz gitmek, rüyayı gören kimsenin, genellikle iş yaşamında birçok eksiğinin olmasına yorumlanır.

Rüyada Cenabet Camiye Girmek

Ruyada Cenabet Camiye Girmek
Rüyada Cenabet Camiye Girmek

Rüyada cenabet camiye gitmek, rüyayı gören kişinin, oldukça büyük bir umutla gitmek istediği seyahatten beklediği sonuçları elde edemeyeceğine işaret eder.

Rüyada Camiye Ayakkabıyla Girmek

Ruyada Camiye Ayakkabiyla Girmek
Rüyada Camiye Ayakkabıyla Girmek

Rüyada camiye ayakkabıyla girmek, rüyayı gören kişinin, oldukça büyük olan günahlar işleyeceğine tabir edilir.

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Ruyada Camide Namaz Kilmak
Rüyada Camide Namaz Kılmak

Rüyada camide namaz kılmak, rüyayı görenin, kısa bir süre önce yapmış olduğu bir hayırlı için karşılığını yine hayırlı olarak alacağına işaret eder.

Rüyada Karın Yağdığını Görmek

Rüyada Çıplak Camiye Girdiğini Görmek

Ruyada Ciplak Camiye Girdigini Gormek
Rüyada Çıplak Camiye Girdiğini Görmek

Rüyada çıplak camiye girdiğini görmek, rüyayı gören kişinin, işlemiş olduğu büyük bir günah dolayısıyla yine büyük bir pişmanlık duyduğuna yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin, duymuş olduğu bu pişmanlık onun bilinçaltında sürekli olarak kaldığından dolayı da söz konusu rüyayı olumsuz şekilde görmesi de bundandır.

Rüyada Kalabalık Bir Camiye Girdiğini Görmek

Ruyada Kalabalik Bir Camiye Girdigini Gormek
Rüyada Kalabalık Bir Camiye Girdiğini Görmek

Rüyada kalabalık bir camiye girdiğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın dönemde kötü bir haber almasına, büyük bir hayal kırıklığına uğramasına alamet eder.

Share.

Çeşitli Forum siteleri ve Blog sitelerinde editörlük yaptıktan sonra Artık Bu blogda uzman olduğum alanlarda yazılar yazmaya başladım. Burada Özellikle Rüya tabirleri konusunda ve diğer konularda araştırıp öğrendiğim alanlarda paylaşımlar yapmak ve öğrendiklerimi daha çok kişinin öğrenmesini sağlamak beni çok mutlu ediyor.

Leave A Reply