Rüyada Cep Telefonu Görmek, rüyayı gören kişinin, var olan sıkıntılarının kısa sürede ortadan kalkacağına, mutlu dönemlere geçeceğine, ailesinde ve arkadaş ortamında son derece huzurlu günlere kavuşacağına alamet eder. Söz konusu rüyayı gören kimse son derece şanslı geçecek olan bir zaman dilimine geçerek tüm işlerinde başarılı olmasına delalet eder.

Rüyada Telefonunu Kırmak

Ruyada Telefonunu Kirmak
Rüyada Telefonunu Kırmak

Rüyada telefon kurmak, rüyayı gören kişinin yakın dönemlerde ruh halinde farklılıkların olmasına ve etrafında yer alan sevdiği kişilerin kalbini kırarak onları derin bir üzüntüye maruz bırakmasına yorumlanır. Ayrıca bu rüyayı gören kişinin ailesinden ve yakın çevresinden uzaklaşmasına, kendi yalnızlığında yaşamaya başlamak istemesine ve kafasını dinlemeye başlamasına işaret eder.

Rüyada Telefonla Konuştuğunu Görmek

Ruyada Telefonla Konustugunu Gormek
Rüyada Telefonla Konuştuğunu Görmek

Rüyada telefonla konuştuğunu görmek, rüyayı gören kimsenin, pek çok yerden karşısına çıkacak olan mükemmel fırsatlara alamet eder. Ayrıca rüyayı gören kişi hayalini kurduğu büyük başarılara ulaşmasına yorumlanır. Bazı zamanlarda da söz konusu rüyayı gören kişilerin aile içinde ve çevrede oldukça fazla sevilen bir kişi olmalarına, güzel bir çevrede hayatlarına devam etmelerine ve çevresine karşı son derece saygılı bir insan olmasına alamet eder.

Rüyada Telefonun Tuşlarını Görmek

Ruyada Telefonun Tuslarini Gormek
Rüyada Telefonun Tuşlarını Görmek

Rüyada telefonun tuşlarını görmek, rüya sahibinin hiç tahmin etmediği bir anda çok büyük nimetlere kavuşmasına ve bu nimetler sayesinde de hayatına son derece iyi şekilde devam etmesine işaret eder bir. Bahsi geçen rüyayı gören kimseler, yakın zamanda güzel haberler alırlar.

Rüyada Karın Yağdığını Görmek

Share.

Çeşitli Forum siteleri ve Blog sitelerinde editörlük yaptıktan sonra Artık Bu blogda uzman olduğum alanlarda yazılar yazmaya başladım. Burada Özellikle Rüya tabirleri konusunda ve diğer konularda araştırıp öğrendiğim alanlarda paylaşımlar yapmak ve öğrendiklerimi daha çok kişinin öğrenmesini sağlamak beni çok mutlu ediyor.

Leave A Reply