Rüyada cinsel organ görmek, rüyayı gören kişinin toplumda ayıp olarak görülen bir hareket yapacağına delalet eder. Ayrıca rüyada cinsel organ görmek, rüyayı gören kimsenin, çevresinde ona karşı kıskançlık duygusu besleyen insanların olmasına işaret eder.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Görmek

Rüyada erkek cinsel organı görmek, rüya sahibi için son derece hayırlı bir rüyadır. Rüyasında erkek cinsel organı gören kimse, bolluk ve bereket dolu bir zamana girecek ve oldukça hayırlı bir evlada sahip olacak demektir.

Rüyada Cinsel Organ Ellemek

Rüyada cinsel organ ellediğini gören kişinin, ruhsal anlamda bir değişime uğramasına, duygularında bir farklılık ortaya çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Cinsel Organın Uzaması

Rüyada cinsel organın uzaması, rüyayı gören kişinin, zenginlik, servet sahibi, miras ve çocuk sahibi olmasına tabir edilir.

Rüyada Cinsel Organın Kesildiğini Görmek

Rüyada cinsel organın kesildiğini görmek, rüyayı gören kişi açısından farklı anlamlarda yorumlanır. Rüyada cinsel organının kesildiğini gören kimsenin ecelinin geldiğine işaret eder. Diğer bir yoruma göre de rüyayı gören kişinin çocuğunun olmayacağına tabir edilir ya da hayatını devam ettirdiği bölgeden gitmek zorunda kalkmasına rivayet edilir. Farklı bir rüya yorumcusuna göre ise, bu rüyayı gören kişinin maddi açıdan sıkıntı yaşayacağına ve bundan da büyük zarar göreceğine delalet eder.

Rüyada Cinsel Organ Tutmak

Rüyada cinsel organ tuttuğunu görmek, son derece hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin, huzura ermesine, ferahlık kazanmasına ve hayatına mutlu şekilde devam edeceğine alamet eder. Rüyayı gören kişinin, borcunun ve hastalığının sona ermesine ve uzun süreden sonra yeniden rahat bir nefes almaya işarettir.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Barışmak

Rüyada Cinsel Organ Kesmek

Rüyada cinsel organ kesmek, rüya sahibinin maruz kalacağı şanssızlığa ve bu sebeple de kısmetinde kapanma meydana geleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin, karşısına çıkacak olan bir fırsatı iyi şekilde kullanamayacağına veya bu fırsatı bir hatası sebebiyle elinden yitireceğine, daha sonrasında da bu durumdan son derece pişman olarak üzülüp duracağına işarettir.

Rüyada Cinsel Organ Kopması

Rüyada cinsel organ kopması görmek, Rüyayı gören kimsenin, önüne çıkıp duran üzüntülerden dolayı strese girmesine, bu sebeple de sürekli olarak sıkıntı yaşamasına, huzurunda bozulmalar meydana gelmesine ve bazı hastalıklara maruz kalmaya işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak olan ve tuhaf şekilde algılanacak olaylara düşmesine sebep olacak olaylara girilmesine alamet eder. Rüyayı sahibinin huzurunun bozulmasına ve mutluluğunun da bundan etkilenmesin sebebiyet verecek olayların ortaya çıkacağına rivayet edilir.

Share.

Çeşitli Forum siteleri ve Blog sitelerinde editörlük yaptıktan sonra Artık Bu blogda uzman olduğum alanlarda yazılar yazmaya başladım. Burada Özellikle Rüya tabirleri konusunda ve diğer konularda araştırıp öğrendiğim alanlarda paylaşımlar yapmak ve öğrendiklerimi daha çok kişinin öğrenmesini sağlamak beni çok mutlu ediyor.

Leave A Reply