Rüyada Fare Görmek, Birçok kişinin gördüğü rüyalar arasında yer alan rüyada fare görmek, insanların anlamını en fazla merak ettiği rüyalardan bir tanesidir. Rüyada fare görmek ne anlama gelir sorusunun cevabını sizler için derledik. Rüyada fare görmek, rüyayı gören kişi adına farklı biçimlerde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kadın olması halinde aileye gelen bir kadın düşmanın varlığına delalet eder. Çoğunlukla bahsi geçen kadın düşman rüya sahibine yakın bir çevrede yer almaktadır ve yakın bir dostluk ilişkisi olan bir kişi olabilmektedir. Diğer taraftan rüyada fare gören kişinin, mal ve mülküne zarar verecek insanlar aile içinde olabilir. Genelde bir miras hakkı alıkonulan veya miras yoluyla elde edilen maddi değerin düşmanın eline geçmesi şeklinde yorumlanır. Rüya tabir yorumcuları rüyada fare görmeyi farklı şekillerde yorumlamıştır.

Rüyada fare öldürmek

fare
Rüyada fare öldürmek

Rüyada fare öldürmek, rüyayı sahibinin duygusal anlamda zarara uğramasına işaret eder. Çoğunlukla rüyada fare öldürmeyi görenler psikolojik anlamda bunalım yaşayabilir veya duygusal yönden çevresindeki kötü niyetli kişilerden zarar görebilir. Rüyada fare öldürmek, rüyayı gören kimsenin arkadaşlık, ilişki ve iş hayatında bir takım özelliklerin kaybolmasına yorulur.

Rüyada beyaz fare görmek

fare1
Rüyada beyaz fare görmek

 Rüyada beyaz fare görmek, rüyayı gören kişiye zarar vermeye çalışan insanlardan kısa zamanda kurtulmaya yorumlanır. Çoğunlukla söz konusu rüya, gören kimsenin zarara uğramadan ve olumsuz şeylere müdahil olmadan içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulmasına yorulur. Rüyada siyah beyaz bir fare görenler açısından bu rüya hayırlı bir rüyadır. Bunun sebebi ise rüyayı gören kişiye zarar vermeye çalışanların amacına ulaşamamalarına işaret etmesidir..

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada büyük fare görmek

fare2
Rüyada büyük fare görmek

Rüyada büyük fare görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde kendisine zarar vermek isteyen düşmanlarının ani bir hareketle ona zarar vermesine delalet eder. Bahsi geçen zarar oldukça büyük olabilir. Bu duruma karşı rüya yorumcuları rüyayı gören kişiyi açık şekilde uyarmıştır. Rüyada büyük bir fare görmek, sahip olunan mallara zarar gelmesine ve rızkın kapanmasına yorumlanır

Rüyada evde fare görmek

fare3
Rüyada evde fare görmek

Rüyada evde fare görmek, rüyayı gören kişinin evi veya evde yer alan bir yakını hakkında kötü haberler duymasına işarettir. Normalde bu rüyanın yorumlanması 2 şekildedir. Öncelikle rüya sahibinin evine yeni bir kişi gelebilir. Bahsi geçen yeni kimse, bir ortak veya evliliğin ardından görülebilir. Aileye katılan yeni kimse, bütün aileye zarar verebilecek hareketlerde bulunabilir ve aileye zarar vermeye çalışır. Rüyayı gören kişi için diğer yorumu ise ailede yer alanlardan birinin hakkında kötü haberler duyulmasıdır.

Rüyada Fare Isırması

fare4
Rüyada Fare Görmek 8

Rüyada fare ısırması görmek, rüyayı gören kişinin çevreden biri tarafından bozguna uğratılmasına yorulur. Bazı rüya yorumcuları, söz konusu rüyayı danışıklı yüzleşme ve hesaplaşma şeklinde yorumlamıştır.

Rüyada Fare Yakalamak

fare5
Rüyada Fare Görmek 9

Rüyada fare yakalamak, rüyayı gören kimsenin arkasından ona karşı yapılan kötülüğün herkes tarafından öğrenilmesine delalet eder. Rüyada fare yakalamak pek hayırlı bir rüya değildir. Aileden birine karşı çevreden yakın bir kişi zarar vermeye çalışmaktadır.  

Rüyada Fare Yavrusu Görmek

fare6
Rüyada Fare Yavrusu Görmek

Rüyada fare yavrusu görmek, rüyayı gören kişinin maruz kalacağı sıkıntılara işaret eder. Dert üstüne dert geleceğine ve bir çözüm bulunamayacağına yorumlanır. Söz konusu sıkıntılar rüyayı gören kimseye büyük zararlar verebilir. Rüyayı gören kimsenin çevresinde yer alan bir yakın dostunun gelecek zamanlarda ona karşı bir düşmana dönüşmesine delalet eder. Ancak bu düşman, rüyayı gören kişiye zarar veremeyeceğine ve onu etkilemeyeceğine yorulur.

Rüyada Yunus Balığı Görmek

Share.

Çeşitli Forum siteleri ve Blog sitelerinde editörlük yaptıktan sonra Artık Bu blogda uzman olduğum alanlarda yazılar yazmaya başladım. Burada Özellikle Rüya tabirleri konusunda ve diğer konularda araştırıp öğrendiğim alanlarda paylaşımlar yapmak ve öğrendiklerimi daha çok kişinin öğrenmesini sağlamak beni çok mutlu ediyor.

Leave A Reply