Rüyada kedi görmek, çocuk sahibi olunması anlamına gelir. Rüyada kedi görmek, bazen ise kurnaz bir erkeğin olmasına tabir edilir. Bazı rüya yorumcuları, rüyada kedi görülmesini kötü niyetli insanların varlığına yorumlamıştır. Alimler, rüyada kedi görmeyi kimi zaman olumlu kimi zamanda olumsuz olarak değerlendirmiştir.

Rüyada kedi ölmesi görmek

kedi
kedi

Rüyada kedi ölmesi görmek, bir rüya yorumcularına göre günahların affedilmesine, tertemiz bir insan olmaya işaret etmektedir. Rüyada ölü kedi görmek, rüyayı gören kişi için hayırlı haberlerin yakında geleceğine delalet eder.

Rüyada Kedi öldürmek

kedi 1
kedi

Rüyada kedi öldürmek, gerçek hayatta  hırsıza denk gelinecek olmasını ifade eder. Ayrıca bu hırsız rüya sahibi tarafından etkisiz hale getirilecektir. Rüyada bir kedinin öldürüldüğünü görmek, oldukça olumsuz bir rüyadır. Rüyayı gören kişi yakın zamanda olumsuz bazı haberler alacaktır.

Rüyada kedi pisliği görmek

kedi 2
kedi

Rüyada kedi pisliği görmek, maddi konuda güzel gelişmelerin olacağına ve doğru yatırım yaparak bu sayede zengin bir yaşama sahip olacağına yorumlanır. Rüyada kedi pisliği gören kimse, diğer insanlarla giriştiği ortaklıklar sonucunda işlerini büyütecektir. Kamu sektöründe çalışan kişiler için ise terfi anlamında yükselmesi demektir.

Rüyada kedi tırmalaması görmek

kedi 3
Rüyada Kedi Görmek 9

Rüyada kedi tırmalaması görmek, rüyayı gören kişi için çevresinde ona karşı olan düşmanlığını saklamayacak insanların olmasına yorumlanır. Söz konusu düşmanlar karşısında oldukça dikkatli olmak gerekmektedir. Rüyayı gören kimseye saldıran kedi şayet erkek kedi ise, bu hastalığın habercisidir.

Rüyada Armut Görmek

Rüyada yavru kedi görmek

kedi 4
kedi

Rüyada yavru kedi görmek, eğer rüyayı gören kişi ufak biriyse, bu rüya onun bağımsızlığının habercisi olacaktır. Artık kendi kararlarını kendisinin alacağına işaret eder. Eğer kedi yavru ve sevimli bir kediyse bu rüyayı gören kimsenin hayatında güzel gelişmelerin yaşanacağına yorumlanır. Bu güzel gelişmelerin aile hayatında olacağı da rüya tabirlerince yorumlanmıştır.

Rüyada kedi beslemek

kedi 5
kedi

Rüyada kedi beslemek, oldukça hayırlı bir rüyadır. Yakın dönemde gelecek olan güzel haberlerin işaretidir. Rüyada kedi beslendiğini gören kişi, hayatının belki de en güzel haberlerini alacaktır.

Rüyada evde kedi görmek

kedi 6
kedi

Rüyada evde kedi görmek, eve hırsız gireceğine işaret eder. Rüyada evde kedi görmek, rüyayı gören kişinin evine giren hırsızın birçok eşyayı alıp gideceğine işarettir. Rüyada kedi ev içindeyse bu hayırlı bir rüya değildir.

Rüyada kedi sevmek

kedi 7
kedi

Rüyada kedi sevmek, rüya sahibinin içerisinde yer aldığı mekana veya duruma göre farklı olabilir. Şayet iş hayatına ilişkin bir karar vermesi gerekirse ortak olduğu kişi veya maddi destek talep edilen kişinin kötü niyete sahip olduğuna işarettir.

Share.

Çeşitli Forum siteleri ve Blog sitelerinde editörlük yaptıktan sonra Artık Bu blogda uzman olduğum alanlarda yazılar yazmaya başladım. Burada Özellikle Rüya tabirleri konusunda ve diğer konularda araştırıp öğrendiğim alanlarda paylaşımlar yapmak ve öğrendiklerimi daha çok kişinin öğrenmesini sağlamak beni çok mutlu ediyor.

Leave A Reply