Rüyada köpek görmek, pek çok farklı yorum anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin çevresinde onu büyük bir kıskançlık duygusuyla izleyen birinin olduğuna tabir edilir. Normal şartlarda iyi gibi görünen bu kişi, gizliden gizliye rüya sahibinin kuyusunu kazmaya başlamıştır bile. Rüya tabirleri yorumcularına göre bu rüyanın görülmesi, rüyayı gören kişi için oldukça dikkatli olunması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada dişi köpek görmek

kopek
Rüyada dişi köpek görmek

Rüyada dişi köpek görmek, rüyayı gören kimsenin etrafında kalbi kötü  ve devamlı olarak fesatlık peşinde koşan bir kadının baş belası olması manasına gelir. Ani bir şekilde ortaya çıkan bir kadın rüyayı gören kişiye tuzak kurup onu zor durumda bırakmaya çalışacaktır. Bu kadınla baş etmek zorunda olduğuna işarettir. Rüyada dişi bir köpek görmenin hayırsız bir rüya olduğu belirtilmiştir.

Rüyada köpek ısırması görmek

kopek
Rüyada köpek ısırması görmek

Rüyada köpeğin ısırmasını görmek, rüya sahibi kişinin, iş hayatında ona karşı rekabet peşinde koşan insanlarla bazı sorunlar yaşamasına yorumlanır. Bu sorunlar karşısında rüya sahibinin iş yerindeki huzuru büyük oranda bozulacaktır. Rüyada köpeğin kendisinin size gelip ısırması yine rüya sahibi kişinin karşı yapılan tuzakların işaretidir.

Rüyada köpek sevmek

kopek1
Rüyada köpek sevmek

Rüyada köpek sevmek, rüya sahibine ömür boyunca sadık kalacak bir eşin olmasına işaret eder. Yakında rüya sahibinin hayal ettiği gibi birisiyle tanışmaya ve bunun sonucunda evlenmeye yorumlanır.

Rüyada köpek saldırması

kopek2
Rüyada köpek saldırması

Rüyasında bir köpek saldırması görmek, rüyayı gören kimsenin iş hayatı ve sosyal hayatında maruz kalacağı sorunlara işarettir. İş yaşamında performans düşmesi yaşanacağına ve aşk hayatında da sorunlu bir ilişkiye girileceğine yorulur. Rüyayı gören kişi evliyse, eşiyle arasında ortak arkadaşlar sebebiyle sorunlar oluşacağına yorumlanır. Rüyada bir köpek zarar verecek gibi yaklaşırsa bu rüya gören kişinin büyük sıkıntılara maruz kalacağına delalet eder.

Rüyada Taşındığını Görmek

Rüyada köpek yavrusu görmek

kopek3
Rüyada Köpek Görmek 10

Rüyada köpek yavrusu görmek, rüyayı gören kimsenin, huzurlu ve mutlu bir evliliğe sahip olacağına, vatana, milletine sadık olan hayırlı evlatlar yetiştireceğine işarettir. Köpek yavrusu görmek, aynı zamanda elde edeceğiniz zaferlere de delalet eder. Rüyada köpeğin yavrusu dişi ise, şayet çocuğu olan biri rüyayı görürse, söz konusu çocuklar yaşlılık halinde bile rüya sahibinin yanında olmasına delalet eder.

Rüyada köpekten kaçmak

kopek4
Rüyada köpekten kaçmak

Rüyada köpekten kaçmak, rüya sahibinin karşılaştığı sorunlara karşı yüzleşmekten kaçacağına, hiçbir insanla bir sıkıntısını paylaşmayacağına, rüya sahibini eleştiren kişiler veya hatalarını yüzüne vuran insanlara haz etmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada köpek sahiplenmek

kopek5
Rüyada köpek sahiplenmek

Rüyada köpek sahiplenmek, rüya sahibi kişinin sorunlara maruz kaldığı bir zamanda ona gelen bir yardım elinin olacağına işaret eder. Rüyada sahiplenilen köpek tarafından rüya sahibine karşı bir sevgi gösterisi olursa bu rüya sahibi için çok güzel haberlerin habercisi olacaktır.

Rüyada köpek ile konuşmak

kopek6
Rüyada köpek ile konuşmak

Rüyada köpek ile konuşmak, bir takım sebepler nedeniyle bazı kişilerden kaçmaya veya gizlenmeye yorumlanır. Rüyada sahibi olduğu köpek ile konuştuğunu görmek, rüya sahibinin çevresinde yer alan düşmanların ona kötülük yapmasına delalet eder. 

Rüyada köpek beslemek

kopek7
Rüyada Köpek Görmek 11

Rüyada köpek beslemek, rüyayı gören kişin için yeni bir hayat tarzının olacağına ve her şeyin oldukça güzel olacağına işaret eder. Rüyasında köpeği beslemek için çaba harcadığını görmek, elinde bulunan işlerin hızlı bir şekilde bitmesine yorulur.

Share.

Çeşitli Forum siteleri ve Blog sitelerinde editörlük yaptıktan sonra Artık Bu blogda uzman olduğum alanlarda yazılar yazmaya başladım. Burada Özellikle Rüya tabirleri konusunda ve diğer konularda araştırıp öğrendiğim alanlarda paylaşımlar yapmak ve öğrendiklerimi daha çok kişinin öğrenmesini sağlamak beni çok mutlu ediyor.

Leave A Reply