Rüyada korkmak, rüyayı gören kimse için hayırlı ve iyi şekilde yorumlanır. Rüya sahibi, rüyada korktuğunu görürse olumsuz giden hayatında birçok olumlu duruma denk gelmesine işaret eder. Rüyada korkmak, görülüş biçimine ve ne görüp korkulduğuna dair farklı şekillerde yorumlanır.

Rüyada Yılandan Korkmak

Ruyada Yilandan Korkmak
Rüyada Yılandan Korkmak

Rüyada yılandan korkmak, rüyayı gören kişinin, sıkıntı meydana getirecek olan bazı olaylarla karşı karşıya gelmesine, bu olaylardan sıyrılmak amacıyla da pek çok farklı çözüm yolunu deneyeceğine, böylece bulunacak çözüm yoluyla da bu olaylardan kurtulacağına alamet eder. Rüya sahibinin hayatında var olan problemlerine kısa sürede çıkış yolu bulacağına, kötü giden günlerin geride kalacağına, bazı ortamlarda görülen olumsuz havanın biteceğine ve küslüklerin de barışla sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada Köpekten Korkmak

Ruyada Kopekten Korkmak
Rüyada Köpekten Korkmak

Rüyada köpekten korkmak, rüyayı gören kimsenin, iş hayatı ve eğitim hayatına ilişkin alınacak kararların hayır getirmeyeceğine ve faydası olmayacağına işarettir. Rüyada köpek görmek ve korkmak, sarf edilen emeğin boşa gitmesine, fakat bir süre sonra da çevrede yakın görülen bir kişiden alınacak yardımla beraber söz konusu zorlukların aşılacağına, dert, üzüntü ve tartışmaların sona ereceğine tabir edilir.

Rüyada Yüksekten Korkmak

Ruyada Yuksekten Korkmak 2
Rüyada Yüksekten Korkmak

Rüyada yüksekten korkmak, rüyayı gören kimsenin, uzun süredir iş hayatını olumsuz şekilde engelleyen bir borcun ödenmesine, kötü bir olaydan kurtulmaya, sevdiği bir kimseden alınacak güzel bir haberle de olumsuz günlerden rahata etmeye, girilen işten kazancın artmasına sebep olacak hareketlerde bulunmaya ve bununla birlikte de büyük bir kazanç elde etmeye yorulur.

Rüyada Cep Telefonu Görmek

Rüyada Denizden Korkmak

Ruyada Denizden Korkmak
Rüyada Denizden Korkmak

Rüyada denizden korkmak, rüyayı gören kişinin, yapması muhtemel projeleri ve vereceği emekle beraber de büyük başarılar elde edeceğine, oldukça zengin olacağına, şöhret sahibi olmasına, var olan dertlerden kurtulmasına, daha önceden yapmış olduğu yanlışları kısa zaman içinde telafi etmesine, kırgınlık ve küslüklerin biteceğine ve mutluluk getirecek olan bir haberin alınacağına delalet eder.

Rüyada Birinden Korkmak

Ruyada Birinden Korkmak
Rüyada Birinden Korkmak

Rüyada birinden korkmak, rüya sahibinin oldukça fazla sevdiği bir kimseyle ilgili kurulan hayallerin hayırlı ve güzel olmasına, küslüklerin ortadan kalkmasına, çıkılan yolda doğru bir yere ulaşmaya, edilmiş olan duaların Allah katında kabul görüşeceğine, engellerin kısa zamanda biteceğine ve rakiplere karşı üstünlük kurulacağına tabir edilir.

Rüyada Mezarlıktan Korkmak

Ruyada Mezarliktan Korkmak
Rüyada Mezarlıktan Korkmak

Rüyada mezarlıktan korkmak, rüyayı gören kimsenin, sinirlerini gerecek olan bir olaya maruz kalıp bu sorunu çözmesine, aile içinde yeniden bağların kuvvetlenmesine, eğitim hayatında alınan bir kararla beraber farklı bir kente taşınmaya, zorlu bir sürecin sona ereceğine, eşler arasındaki bağların kuvvetlenmesine, evlat sahibi olunacağına ve huzura kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Ölüden Korkmak

Ruyada Oluden Korkmak
Rüyada Ölüden Korkmak

Rüyada ölüden korkmak, rüya sahibinin sorunlu bir olaya denk gelmesine, bu olaydan kurtulmak amacıyla da farklı yollar denemesine, eline geçecek olan fırsatları en doğru biçimde değerlendirmesine ve var olan problemleri yakın dönemde çözmesine alamet eder.

Rüyada Uçağa Binmekten Korkmak

Ruyada Ucaga Binmekten Korkmak
Rüyada Uçağa Binmekten Korkmak

Rüyada uçağa binmekten korkmak, rüyayı gören kişinin, mutlu edecek bir haber almasına, alacağı haberle birlikte de yüksek miktarda kazanç elde etmesine, huzur dolu bir ailesinin olmasına, kariyerinde makamın artmasına, varsa sağlık sorunu bu sorunun ortadan kalmasına ve mutlu bir ömre yorumlanır.

Rüyada Taşındığını Görmek

Rüyada Örümcekten Korkmak

Ruyada Orumcekten Korkmak
Rüyada Örümcekten Korkmak

Rüyada örümcekten korkmak, rüyayı gören kimsenin, son derece huzurlu giden evlilik hayatını bozmak isteyen bir kadının olmasına, söz konusu kadının da yakında aileden uzaklaştırılmasına, mutsuz devam eden zamanın artık biteceğine, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir dönemin başlayacağına ve sıkıntıların yakın zamanda biteceğine işaret eder.

Rüyada Korkmak ve Dua Etmek

Ruyada Korkmak ve Dua Etmek
Rüyada Korkmak ve Dua Etmek

Rüyada korkmak ve dua etmek, rüya sahibinin, kariyerinde elde edeceği başarıların artacağına delalet eder. Ayrıca hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, kazanç elde etmek amacıyla emek verdiği bir işe sahip olacağına ve verdiği emek sayesinde de bu işini büyüteceğine, daha sonra ise yeni bir işe giriş yapacağına tabir edilir.

Share.

Çeşitli Forum siteleri ve Blog sitelerinde editörlük yaptıktan sonra Artık Bu blogda uzman olduğum alanlarda yazılar yazmaya başladım. Burada Özellikle Rüya tabirleri konusunda ve diğer konularda araştırıp öğrendiğim alanlarda paylaşımlar yapmak ve öğrendiklerimi daha çok kişinin öğrenmesini sağlamak beni çok mutlu ediyor.

Leave A Reply