Rüyada korkutulmak, rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri devam ettiği çalışmalarının sonucunu almaya işaret eder. Rüyayı gören kimsenin hayatının daha kolay hale geleceğine ve işlerinde istediği her şeye sahip olacağına alamet eder. Rüya sahibinin hayatında var olan sıkıntıların ortadan kalkmasına, ailede bereket, sakinlik ve huzurun hâkim olacağına yorumlanır. Rüyada korkutulmak, rüya sahibi adına hayırlı ve olumlu işlerin yaşanacağı bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada Korkmak

Ruyada Korkmak
Rüyada Korkmak

Rüyada korkmak, rüyayı gören kişinin ömrü boyunca son derece büyük başarılara imza atmasına alamet eder. Rüyayı gören kimsenin, giriştiği tüm işlerden hayır görmesine, bu işler sayesinde de büyük kazançlar kazanmasına işaret eder. Bu rüyayı gören kimselerin rızkında artış ve malında da genişleme yaşanacaktır.

Rüyada Korkmak ve Ağlamak

Ruyada Korkmak ve Aglamak
Rüyada Korkmak ve Ağlamak

Rüyada korkmak ve ağlamak, rüyayı gören kişi yönünden son derece hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada korkmak, rüyayı gören kimsenin cesareti ve öz güvenini artırmasına, risk alarak gireceği bir işte büyük başarılar elde etmesine, bu başarılarının ardından da oldukça kazançlı bir döneme gireceğine ve bu kazançları kullanarak da yüksek bir hayat kalitesine kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Korkmak ve Saklanmak

Ruyada Korkmak ve Saklanmak
Rüyada Korkmak ve Saklanmak

Rüyada korkmak ve saklanmak, rüyayı gören kişinin yapmış olduğu bir hata yüzünden insan içine çıkma cesaretine sahip olamadığına, bu hatası yüzünden son derece utanç duyacağına ve her zaman insanlardan gizlenmek isteyeceğine yorumlanır.

Rüyada Armut Görmek

Rüyada Korkmak ve Bağırmak

Ruyada Korkmak ve Bagirmak
Rüyada Korkmak ve Bağırmak

Rüyada korkmak ve bağırmak, rüyayı gören kişinin güzel bir haber almasına ve bu haberle birlikte de son derece mutlu bir döneme gireceğine tabir edilir. Rüyayı gören kimsenin elde edeceği büyük başarılar sayesinde toplumda iyi bir saygınlık kazanmasına delalet eder.

Share.

2005 Yılından Beri Aktif Olarak Web Siteleri ile ilgilenmekteyiz. Eğitim , Sağlık ve Teknoloji başta olmak üzere Finansal konularda araştırmalar yaparak kendimi geliştirdim. Site kurucusu ve Google Fanatiğiyim.

Leave A Reply