Rüyada kuru soğan görmek, rüyayı gören kişinin, üzüntü yaşamasına, dertlere maruz kalmasına ve kedere işaret eder. Rüyayı görenin, zorluklar çekmesine, acı haberler almasına, oldukça büyük korku ve mutsuzluk duyacak sözler duymasına delalet eder. Rüyada kuru soğan görmek, rüya sahibinin, helal kazanç elde etmesine, ve müjdeli haberler almasına tabir edilir.

Rüyada Kuru Soğan Satın Almak

Ruyada Kuru Sogan Satin Almak
Rüyada Kuru Soğan Satın Almak

Rüyada kuru soğan satın almak, rüyayı gören kişinin, kötü sözler sözler işitmesine, haksızlık ve hakarete maruz kalmasına bu sebeple de derin üzüntü duymasına alamet eder. Rüyayı görenin, acı haberler almasına da işaret eder.

Rüyada Kuru Soğan Toplamak

Ruyada Kuru Sogan Toplamak
Rüyada Kuru Soğan Toplamak

Rüyayı gören kişinin, cefakâr bir kimse olmasına, çekmiş olduğu sıkıntılara karşın yine de halinden memnun olduğuna, bu durumdan rahatsız olmamasına yorumlanır.

Rüyada Soğan Ekmek Görmek

Ruyada Sogan Ekmek Gormek
Rüyada Soğan Ekmek Görmek

Rüyada soğan ekmek görmek, rüyayı gören kişinin yapmış olduğu yanlış bir hareketini gizlemesine ve bunun duyulmasına engel olmasına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, Allah katından günahkâr olmasına alamet eder.

Rüyada Soğan Doğradığını Görmek

Ruyada Sogan Dogradigini Gormek
Rüyada Soğan Doğradığını Görmek

Rüyada soğan doğradığını görmek, rüyayı gören kişinin, hayal kırıklığına uğramasına işaret eder. Ayrıca bu rüyayı gören kimsenin hayal ettiklerinin çıkmasına ve bu durumun onda derin etkiler bırakmasına alamet eder.

Rüyada Kuru Soğan Soymak

Ruyada Kuru Sogan Soymak
Rüyada Kuru Soğan Soymak

Rüyada kuru soğan soymak, rüyayı gören kişinin yalnızca kendisini düşünmesine ve bu durumdan dolayı da çevresinde yer alan kişilerden tepki görmesine delalet eder.

Rüyada Korkutulmak

Rüyada Kuru Soğan Yemek

Ruyada Kuru Sogan Yemek
Rüyada Kuru Soğan Yemek

Rüyada kuru soğan yemek, rüyayı gören kişinin, maruz kaldığı bütün sorunları içine atmasına, ailede var olan kötü olayları kimseye belli etmemesine ve buna büyük gayret etmesine yorumlanır.

Rüyada Çürümüş Kuru Soğan Görmek

Ruyada Curumus Kuru Sogan Gormek
Rüyada Çürümüş Kuru Soğan Görmek

Rüyada çürümüş kuru soğan görmek, rüyayı gören kişinin, hayatında var olan kötü olayların sona ereceğine, rahatlamak için kısa bir süre kaldığına ve rehavete kapılmamasına işaret eder.

Rüyada Kuru Soğan Doğrarken Elini Kesmek

Ruyada Kuru Sogan Dograrken Elini Kesmek
Rüyada Kuru Soğan Doğrarken Elini Kesmek

Rüyada kuru soğan doğrarken elini kesmek, rüyayı gören kişinin oldukça kötü günlere maruz kalacağına ve yaşama hevesinin kaçacağına, büyük bir hayal kırıklığına uğramasına alamet eder.

Rüyada Tarlada Kuru Soğan Toplamak

Ruyada Tarlada Kuru Sogan Toplamak
Rüyada Tarlada Kuru Soğan Toplamak

Rüyada tarlada kuru soğan toplamak, rüyayı gören kişinin, hastalık ya da hafif rahatsızlıklara maruz kalacağına, bir süre yaşadığı yerden gideceğine işaret eder.

Rüyada Kuru Soğan Tartmak

Ruyada Kuru Sogan Tartmak
Rüyada Kuru Soğan Tartmak

Rüyada kuru soğan tartmak, rüyayı gören kişinin yaşadığı sorunlardan ders almasına, bu sorunlara daha sonra denk geldiğine tecrübeli olacağına, böylece daha temkinli bir hayat geçirmesine tabir edilir.

Rüyada Birinden Kuru Soğan İstemek

Ruyada Birinden Kuru Sogan Istemek
Rüyada Birinden Kuru Soğan İstemek

Rüyada birinden kuru soğan istemek, rüyayı gören kimsenin çevresinde var olan insanlara güvenmedim insanlara, ancak bu kişilerden beklenmedik hareketler görmesine, onlardan ağza alınmayacak sözler duymasına ve bu duruma oldukça üzülmesine işaret eder.

Rüyada Birine Kuru Soğan Vermek

Ruyada Birine Kuru Sogan Vermek
Rüyada Birine Kuru Soğan Vermek

Rüyada birine kuru soğan vermek, rüyayı gören kişinin, bir kişiye haksızlık etmesine, sevdiği bir insana istemeden bazı hatalar yapmasına alamet eder.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Barışmak

Rüyada Çöpe Kuru Soğan Atmak

Ruyada Cope Kuru Sogan Atmak
Rüyada Çöpe Kuru Soğan Atmak

Rüyada çöpe kuru soğan atmak, rüyayı gören kişinin, hayatına olumsuz şekilde eden bir problemin tamamıyla çözülmesine, yaptığı anlaşmaları bozmasına, kendine zararı olan olaylar karşısında temkinli davranmasını tabir edilir.

Rüyada Kuru Soğan Yiyip Kusmak

Ruyada Kuru Sogan Yiyip Kusmak
Rüyada Kuru Soğan Yiyip Kusmak

Rüyada kuru soğan yiyip kusmak, rüya sahibinin, duyduğu üzüntüye, kötü dönemlerin geride kalacağına ve sağlık sorunlarının biteceğine işaret eder. Ayrıca hayatına olumsuz şekilde zararı olan insanlara karşı dik duruşuna tabir edilir.

Rüyada Acı Kuru Soğan Yemek

Ruyada Aci Kuru Sogan Yemek
Rüyada Acı Kuru Soğan Yemek

Rüyada acı kuru soğan yemek, rüyayı gören kişinin, sevdiği insanlardan kötü sözler duymasına, annesi ya da babasından helallik alamamasına, onlardan beddua almasına ve bu sebeple de işlerinin yolunda gitmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Tatlı Kuru Soğan Yemek

Ruyada Tatli Kuru Sogan Yemek
Rüyada Tatlı Kuru Soğan Yemek

Rüyada tatlı kuru soğan yemek, rüyayı gören kişinin, imanlı biri olduğuna, çektiği sıkıntıların ardından hayırlı günlere kavuşacağına, Allah’a isyan etmediğine, bu sebeple de rızkının daima artacağına delalet eder.

Rüyada Çuvalla Kuru Soğan Görmek

Ruyada Cuvalla Kuru Sogan Gormek
Rüyada Çuvalla Kuru Soğan Görmek

Rüyada çuvalla kuru soğan görmek, rüyayı görenin, oldukça gizli olan sırlarını kimsenin bilmemesi adına yakın çevresinde yer alan insanlara karşı dikkatli olmasına, işlediği günahlar sebebiyle de pişmanlık duyduğuna, fakat içinde yer aldığı halden kurtulma konusunda güçlük çekmesine delalet eder.

Share.

Çeşitli Forum siteleri ve Blog sitelerinde editörlük yaptıktan sonra Artık Bu blogda uzman olduğum alanlarda yazılar yazmaya başladım. Burada Özellikle Rüya tabirleri konusunda ve diğer konularda araştırıp öğrendiğim alanlarda paylaşımlar yapmak ve öğrendiklerimi daha çok kişinin öğrenmesini sağlamak beni çok mutlu ediyor.

Leave A Reply