Rüyada Küs Olduğun Biriyle Barışmak

Rüyada küs olduğun biriyle barışmak, gerçekte küs olunan bir kişiyle barışmaya alamet eder. Ayrıca uzun süre küs olunan kimseyle barışmanın yanı sıra, o kişiyle eski günlerdeki gibi oldukça samimi olmaya da delalet eder. Bazen bu tarz rüyaların kişinin normal hayatından kendisine yansıyan bilinçaltı yansıması şeklinde olduğu da ifade edilir.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Konuşmak

Rüyada küs biriyle konuşmak, rüyayı gören kişinin yakın çevreden birine yapmış olduğu haksızlıktan dolayı, hissedilen rahatsızlığa tabir edilir. Yanlış bir davranış veya söz sebebiyle duyulan pişmanlık duygusuna yorumlanır. Bununla birlikte rüyada küs olduğun biriyle konuşmak, küslüklerin son bulmasına ve dargınlıkların biteceğine işarettir.

Rüyada Birine Küsmek

Rüyada birine küsmek, rüyayı gören kimsenin arkadaş, dost ve aile bağlarının daha da kuvvetli hale geleceğine, dargın olunan kişilerle tekrar samimi olunacağına ve aradaki olumsuz durumların sona ereceğine tabir edilir. Rüyada eşine küstüğü görmek, rüyayı gören kişinin evindeki huzur ortamının daha da artacağına işaret eder. Rüyada sevgiliyle küstüğünü görmek, ona karşı duyulan hislerin artacağına alamet eder. Ayrıca rüyada iş arkadaşlarıyla küsmek ise, rüyayı gören kişinin iş hayatında duyacağı olumlu gelişmelere işarettir.

Rüyada Birine Darılmak

Rüyada birine darılmak, rüyayı gören kimsenin, bir süreliğine işlerinin ve maddi durumunun kötü olacağına ve bu dönemi geride bırakmak amacıyla da yakın çevresinden yardım isteyeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin rüyasında görüp, dargın olduğu kişi arkadaşı ise, gördüğü arkadaşından faydalı bir şey göreceğine işaret ederken, rüyada görülen ve dargın olunan kişinin akraba olması halinde iş hayatında akrabalardan yardım alınacağına yorulur.

Rüyada Korkmak

Rüyada Birinin Küstüğünü Görmek

Rüyada birinin küstüğünü görmek, rüyayı gören kişinin arasının kötü olduğu veya dargın olunan bir kişiyle yeniden görüşmesine tabir edilir. Rüyada bir arkadaşın küstüğünü görmek, rüya sahibinin rüyasında gördüğü arkadaşından iyi bir haber alacağına yorumlanır. Ayrıca rüyada patronun küstüğünü görmek ise, rüyayı gören kişinin maaşına zam yapılacağına alamet eder.

 

Daha fazla rüya tabirleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Share.

2005 Yılından Beri Aktif Olarak Web Siteleri ile ilgilenmekteyiz. Eğitim , Sağlık ve Teknoloji başta olmak üzere Finansal konularda araştırmalar yaparak kendimi geliştirdim. Site kurucusu ve Google Fanatiğiyim.

Leave A Reply