Rüyada namaz kılmak, hayırlı bir rüya olarak görülür. Rüyasında namaz kıldığını gören kişi için hayırlı kapıların yakın zamanda açılacağına yorumlanır. Rüya sahibi kişinin rızkı bol ve gönlü güzel olarak hayatına devam etmesine işaret eder. Bazı rüya yorumcuları ise, rüyada namaz kıldığını görülmesini, birbirleriyle küs olan kişilerin barışması yorumlamıştır. Rüyasında namaz kıldığını gören kişinin, zaman geçtikçe dindar bir kişi gibi yaşamasına tabir edilir.

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Ruyada Camide Namaz Kilmak
Rüyada Camide Namaz Kılmak

Rüyada Camide namaz kılmak, rüyayı gören kişinin istediği hayallerinin gerçekleşmesine yorulur. Şayet rüyayı gören kişi rüyasında cenaze namazı kıldığını görürse, rüyayı gören kişinin bol bol dua etmesi son derece önemlidir. Farklı bir yoruma göre rüyasında cenaze namazı kıldığını görenlerin, dini yaşamı kötü olan bir kişiye yardım etmesi manasında da tabir edilmiştir.

Kabede Namaz Kıldığını Görmek

Kabede Namaz Kildigini Gormek
Kabede Namaz Kıldığını Görmek

Kabede namaz kıldığını görmek, rüyayı gören kişinin etrafında oldukça saygın bir kimse olmasına delalet eder. Bununla birlikte rüyayı gören kişi iyi ahlak sahibi bir kimsenin olmasına işaret eder.

Rüyada Sabah Namazı Kıldığını Görmek

Ruyada Sabah Namazi Kildigini Gormek
Rüyada Sabah Namazı Kıldığını Görmek

Rüyada sabah namazı kılmak, ihtiyacı olan şeyleri almak amacıyla gayret gösteren kimseye, var olan borçların bitirilmesine ve iyi bir kişiden yardım almaya, zorluklar karşısında da isteklerin olmasına yorumlanır. 

Rüyada Farz Namazı Kılmak

Ruyada Farz Namazi Kilmak
Rüyada Farz Namazı Kılmak

Rüyada farz namazı kılmak, yüksek bir devlet memurluğuna ve saygın bir kişilik sahibi olmaya işaret eder. Diğer taraftan Allah’ın farz kılmış olduğu şeyleri yerine getirmek, korkuların üstesinden gelmek ve endişelerin farkında olmak bu rüyanın tabirleri arasındadır.

Rüyada Cep Telefonu Görmek

Rüyada Öğle Namazı Kılmak

Ruyada Ogle Namazi Kilmak
Rüyada Öğle Namazı Kılmak

Rüyada öğle namazı kılmak, rüyayı gören kimsenin rüyasında öğle namazını kılıp bitirmesi, dilediği hedeflerine ulaşmasına, kendisine pek çok konuda büyük yardımlar etmesine işarettir.

Rüyada İkindi Namazı Kıldığını Görmek

Ruyada Ikindi Namazi Kildigini Gormek
Rüyada İkindi Namazı Kıldığını Görmek

Rüyada ikindi namazı kıldığını görmek, rüyayı gören kişinin namazı tamamlamamasını görmesi onun açısından son derece kötü bir rüyadır. Rüya sahibinin rızkının kapanmasına ve işlerinin bir süre yolunda gitmemesine işaret eder. İkindi namazını kıldığını gören kişi, kendisine ya da başkasına yemin etmektedir ve istediği bazı şeylerin zorluklara maruz kalmasına delalet eder.

Rüyada Akşam Namazı Kıldığını Görmek

Ruyada Aksam Namazi Kildigini Gormek
Rüyada Akşam Namazı Kıldığını Görmek

Rüyada akşam namazı kıldığını görmek, rüyayı gören kişinin yapılması gerekli olan işlerini bitirip artık rahata ermesine yorumlanır.

Rüyada Yatsı Namazı Kıldığını Görmek

Ruyada Yatsi Namazi Kildigini Gormek
Rüyada Yatsı Namazı Kıldığını Görmek

Rüyada yatsı namazı kıldığını görmek ve  namazını bitirdiğini görmek, rüyayı gören kişinin amelinin artık bitme noktasına geldiğine ve ecelinin gelmiş olmasına tabir edilir.

Rüyada Cuma Namazı Kıldığını Görmek

Ruyada Cuma Namazi Kildigini Gormek
Rüyada Cuma Namazı Kıldığını Görmek

Rüyada cuma namazı kıldığını görmek, rüya yorumcuları tarafından rüyayı gören kişinin muradına geçte olsa ereceğine tabir edilmiştir.

Share.

Çeşitli Forum siteleri ve Blog sitelerinde editörlük yaptıktan sonra Artık Bu blogda uzman olduğum alanlarda yazılar yazmaya başladım. Burada Özellikle Rüya tabirleri konusunda ve diğer konularda araştırıp öğrendiğim alanlarda paylaşımlar yapmak ve öğrendiklerimi daha çok kişinin öğrenmesini sağlamak beni çok mutlu ediyor.

Leave A Reply