Rüyada saç döküldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin başkalarından aldığı önerilere uyarak girmiş olduğu bir iş sonucunda zararlı etmesine yorumlanır. İşe girilen zamandan başlayarak zararın olmasına delalet eder. Bununla birlikte elinde olan tüm maddi değerlerin bu işe harcanmasından dolayı da maddi sorunun meydana gelmesine tabir edilir. 

Rüyada Saç Tararken Dökülmesi 

Ruyada Sac Tararken Dokulmesi
Rüyada Saç Tararken Dökülmesi 

Rüyada saç tararken dökülmesi, rüyayı gören kişinin sağlığı ile ilgili bir sorunun meydana geleceğine işarettir. Rüya gören kimse, bir ağrı hissettikten sonra doktora gideceğine yorumlanır. 

Rüyada Birinin Saçının Döküldüğünü Görmek 

Ruyada Birinin Sacinin Dokuldugunu Gormek
Rüyada Birinin Saçının Döküldüğünü Görmek 

Rüyada birinin saçının döküldüğünü görmek, rüya sahibim yakın zamanda yardıma ihtiyacı olan birine yardım etmesine delalet eder. Yardıma muhtaç olmasına rağmen söylemeye çekinen bir kişiye maddi bir destek verileceğine tabir edilir. Bahsi geçen kişiye yapılacak olan yardım sebebiyle de hayır duası alınmasına yorulur.

Rüyada Birinin Saçının Dökülmesi 

Ruyada Birinin Sacinin Dokulmesi
Rüyada Birinin Saçının Dökülmesi 

Rüyada birinin saçının dökülmesi, rüyayı gören kişinin, büyük üzüntülere ve hayal kırıklıklarına maruz kalacağına delalet eder. Diğer taraftan ortaya çıkacak olan stresten dolayı da kolay kolay kendisine gelemeyeceğine tabir edilir. 

Rüyada Saçın Çok Dökülmesi 

Ruyada Sacin Cok Dokulmesi
Rüyada Saçın Çok Dökülmesi 

Rüyada saçın çok dökülmesi, rüyayı gören liseye fayda sağlamayacak olan bir rüyadır. Maddi anlamda oldukça güç geçecek olan bir zaman dilimine tabir edilir. Bu rüyayı gören kişi yakında İşsiz kalacak ve büyük paralar kaybedecektir. Ayrıca elinde ve avucunda ne kadar para varsa hepsinin bir anda yok olmasına işarettir. 

Rüyada Çiçek Almak

Rüyada Saç Dökülmesi ve Ağlamak 

Ruyada Sac Dokulmesi ve Aglamak
Rüyada Saç Dökülmesi ve Ağlamak 

Rüyada saç dökülmesi ve ağlamak, olumsuz durumların rüyayı gören kişinin peşini bırakmamasına tabir edilir. Yeni girilecek olan bir işte duraksama olacağından dolayı maddi konuda sorun ortaya çıkacağına işarettir. Bununla beraber girilen her girişim sonucunda başarısız olunmasına işaret eder. Belirli bir zaman boyunca istenen hiçbir şeyin yolunda gitmeyeceğine tabir edilir. 

Rüyada Saç Dökülmesi ve Kel Kalmak 

Ruyada Sac Dokulmesi ve Kel Kalmak
Rüyada Saç Dökülmesi ve Kel Kalmak 

Rüyada saç dökülmesi ve kel kalmak, rüyayı gören kimse açısından pek hayırlı bir rüya olarak görülmez. Rüya sahibinin evlilik hayatında eşiyle anlaşmayarak, Çoğunlukla kavga etmesine işaret eder. Aralarındaki anlaşmazlıklar sebebiyle bu durum artık çekilmez hale geleceğine tabir edilir. Ardından ise bu olumsuzluklar sebebiyle ayrılma kararı alınmasına yorumlanır.

Rüyada Saçın Yarısının Dökülmesi 

Ruyada Sacin Yarisinin Dokulmesi
Rüyada Saçın Yarısının Dökülmesi

Rüyada saçın yarısının dökülmesi, rüyayı gören kişinin geçmiş dönemlerde yarım kalan bir işinin tamamlaması için yapılacak çalışmaların habercisidir. Fakat maddi kaynaklarda yetersizlik sebebiyle tekrar söz konusu işin bitmemesine yorumlanır.

Rüyada Saç Tepesinin Dökülmesi 

Ruyada Sac Tepesinin Dokulmesi
Rüyada Saç Döküldüğünü Görmek 9

Rüyada saç tepesinin dökülmesi, rüyayı gören kişinin, özgüven sorununa maruz kalacağına delalettir. Gelecek dönemlerde oldukça parlak bir işe girmeye az kala özgüven eksikliği sebebiyle girilemeyeceğine alamet eder.  

Share.

Çeşitli Forum siteleri ve Blog sitelerinde editörlük yaptıktan sonra Artık Bu blogda uzman olduğum alanlarda yazılar yazmaya başladım. Burada Özellikle Rüya tabirleri konusunda ve diğer konularda araştırıp öğrendiğim alanlarda paylaşımlar yapmak ve öğrendiklerimi daha çok kişinin öğrenmesini sağlamak beni çok mutlu ediyor.

Leave A Reply