Rüyada tacize uğramak, rüyayı gören kişinin, toplum içerisinde hoş görülmeyen hal ve hareketler sergilemesinin ayıplanmasına, değersiz olmasına  ve insanlar içindeki saygın kişiliğinin bitmesine alamet eder. Rüyada tacize uğrayan kişi, gece hayatına son derece düşkün kimse olmaktadır.


Rüyada Taciz Edilmek


Rüyada taciz edilmek, rüya sahibi kimsenin anı önemsemesi ve var olan hiçbir sorunu kafasına takmaması anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin var olan yüklerinin hafifleyeceği ve olaylar yaşayacağına işaret eder. Bu rüya güzel günlere delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kimsenin hiçbir şeyi kafasına takmayarak hayatın tadını çıkarmak istediğine yorumlanır.

Ruyada Tacize Ugramak1
Rüyada Taciz Edilmek


Rüyada Cinsel Tacize Uğramak


Rüyada cinsel tacize uğramak, rüya sahibinin aile hayatındaki olumsuz durumların yakında yok olacağına işarettir. Ayrıca bu rüya kişinin hayatında birçok güzel gelişmenin habercisidir.

Ruyada Cinsel Tacize Ugramak
Rüyada Cinsel Tacize Uğramak


Rüyada Sözlü Tacize Uğramak


Rüyada sözlü tacize uğramak, rüyayı gören kimsenin hayatında bir takım değişmelerin yaşanacağını alamet eder. Karşısına çıkan engellerin kolaylıkla açılacağını delalet eder. Bununla birlikte rüyayı gören kişinin yoluna engel koymak isteyen kişinin elinden geleni yapan bir kimse olmasını işaret eder.

ruyada sozlu tacize ugramak
Rüyada Sözlü Tacize Uğramak


Rüyada Tecavüze Uğramak


Rüyada tecavüze uğramak, pek de hayırlı değildir. Sıkıntılı günlerin habercisidir ve rüyayı gören kişinin bir takım problemlere denk geleceğine, mutsuz, üzgün ve moralsiz zamanların yakın olduğuna işaret eder. Diğer taraftan rüyada tecavüze uğramak, çevresinde rüyayı gören kişiye zarar vermek için elinden geleni yapan birinin varlığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Barışmak
ruyada tacize ugramak 1
Rüyada Tecavüze Uğramak

Share.

Çeşitli Forum siteleri ve Blog sitelerinde editörlük yaptıktan sonra Artık Bu blogda uzman olduğum alanlarda yazılar yazmaya başladım. Burada Özellikle Rüya tabirleri konusunda ve diğer konularda araştırıp öğrendiğim alanlarda paylaşımlar yapmak ve öğrendiklerimi daha çok kişinin öğrenmesini sağlamak beni çok mutlu ediyor.

Leave A Reply