Rüyada taşındığını görmek, rüyayı gören kimsenin iş hayatında veya etrafında meydana gelen sorunları çözmek amacıyla bir çözüm bularak onu yapmasına işaret eder. Rüyada ev taşımak, kişinin yaşamında meydana gelecek olacak köklü bir değişime tabir edilir. Rüyada başka bir şehre taşınmak, bir zaman süresince rüyayı gören kişinin sevdiklerinden uzak kalmasına işarettir.

Rüyada Taşınmak ve Ağlamak

Ruyada Tasinmak ve Aglamak
Rüyada Taşınmak ve Ağlamak

Rüyada taşınmak ve ağlamak, bir konu hakkında kararsız kalmaya yorumlanır ve rüyayı gören kişinin iki şık arasından bir tanesini seçmek zorunda kalmasına işaret eder. Rüyada taşınmak ve mutluluktan ağlamak, rüya yorumcularına göre, rüyayı gören kimsenin bahtının açılmasına delalet eder.

Rüyada Aniden Taşınmak

Ruyada Aniden Tasinmak
Rüyada Aniden Taşınmak

Rüyada aniden taşınmak, hiç beklenmedik anda güzel bir iş teklifinin alınmasına yorulur. Bu iş sayesinde maaş ve makam artacaktır. Bununla birlikte de lüks bir yaşam rüyayı gören kişiyi bekleyecektir. Rüyada hiç beklenmedik bir anda eski, kirli, eski ve kötü bir eve taşınmak, iş, aşı ve maaşın kaybedilmesine, çok daha az bir maaşa ve daha kötü şartlar altında yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Bir Evden Başka Bir Eve Taşınmak

Ruyada Bir Evden Baska Bir Eve Tasinmak
Rüyada Bir Evden Başka Bir Eve Taşınmak

Rüyada bir evden başka bir eve taşındığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda zengin olmasına imkan verecek olan işlerinin olmasına yorumlanır.

Rüyada Büyük Bir Evden Küçük Bir Eve Taşınmak

Ruyada Buyuk Bir Evden Kucuk Bir Eve Tasinmak
Rüyada Büyük Bir Evden Küçük Bir Eve Taşınmak

Rüyada büyük bir evden küçük bir eve taşındığını görmek, rüya sahibinin psikolojik anlamda bunalıma maruz kalmasına, buhranlı bir zaman dilimine giriş yapmasına işaret eder. 

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada Küçük Bir Evden Büyük Bir Eve Taşınmak

Ruyada Kucuk Bir Evden Buyuk Bir Eve Tasinmak
Rüyada Küçük Bir Evden Büyük Bir Eve Taşınmak

Rüyada küçük bir evden büyük bir eve taşınmak, rüyayı gören kişinin, psikolojik manada kötü halinden iyi hale geçerek rahatlamasına tabir edilir.

Rüyada Yeni Bir Eve Taşınmak

Ruyada Yeni Bir Eve Tasinmak
Rüyada Yeni Bir Eve Taşınmak

Rüyada yeni bir eve taşınmak, rüyayı gören kişi açısından son derece önemli ve hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kimsenin kısmeti açılacak ve yakın zamanda bir evlilik olacaktır.

Rüyada Çift Katlı Yeni Bir Eve Taşınmak

Ruyada Cift Katli Yeni Bir Eve Tasinmak
Rüyada Çift Katlı Yeni Bir Eve Taşınmak

Rüyada çift katlı yeni bir eve taşınmak, rüyayı gören kişi açısından büyük bir kısmetin geleceğine işaret eder.

Rüyada Havuzlu Yeni Bir Eve Taşınmak

Ruyada Havuzlu Yeni Bir Eve Tasinmak
Rüyada Havuzlu Yeni Bir Eve Taşınmak

Rüyada havuzlu yeni bir eve taşınmak, rüyayı gören kişinin hayat kalitesinin bir anda hiç beklenmedik bir olay karşısında şans eseri artmasına tabir edilir.

Rüyada Bahçeli Yeni Bir Eve Taşınmak

Ruyada Bahceli Yeni Bir Eve Tasinmak
Rüyada Bahçeli Yeni Bir Eve Taşınmak

Rüyada bahçeli yeni bir eve taşınmak, rüya sahibinin huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada Baba Evine Taşınmak

Ruyada Baba Evine Tasinmak
Rüyada Baba Evine Taşınmak

Rüyada baba evine dönmek, rüyayı gören kişinin, ailesinin yanına tekrar döneceğine ve burada da zorlu şekilde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Başka Bir Ülkeye Taşınmak

Ruyada Baska Bir Ulkeye Tasinmak
Rüyada Başka Bir Ülkeye Taşınmak

Rüyada başka bir ülkeye taşınmak, rüyayı gören kişinin hayatında var olan her şeyin  en başından başlamasına yorumlanır.

Share.

Çeşitli Forum siteleri ve Blog sitelerinde editörlük yaptıktan sonra Artık Bu blogda uzman olduğum alanlarda yazılar yazmaya başladım. Burada Özellikle Rüya tabirleri konusunda ve diğer konularda araştırıp öğrendiğim alanlarda paylaşımlar yapmak ve öğrendiklerimi daha çok kişinin öğrenmesini sağlamak beni çok mutlu ediyor.

Leave A Reply