Rüyada telefonla konuşmakrüyayı gören kişinin, kendisine oldukça uzak olan bir bölgeden müjdeli haber almasına işaret eder. Alacağı bu haber sayesinde de son derece kötü olan işlerinin açılmasına ve bu durumdan sonra da rahat bir nefes almasına alamet eder. Bahsi geçen rüyayı gören kimseler, aile içinden bir kişiden haber alınacağına da yorulur. Rüyayı gören kişinin, Aileye yakın bir akrabadan ya da çevrede son derece yakın olarak görülen bir kişiden telefonla çok müjdeli bir haber alınacağına tabir edilir. 

Rüyada Telefonun Kırılması 

Ruyada Telefonunu Kirmak 1
Rüyada Telefonun Kırılması 

Rüyada telefonun kırılması görmek, rüyayı gören kişinin, yapmış olduğu bir iş sebebiyle bu işten beklediği sonuçları alamayacağına delalet eder. Rüya sahibinin girmiş olduğu bir sınavın ardından veya başvurmuş olduğu bir işten olumsuz şekilde geri dönüş almasına tabir edilir.

Rüyada Telefon Kaybetmek 

Ruyada Telefon Kaybetmek
Rüyada Telefon Kaybetmek 

Rüyada telefon kaybetmek, rüyayı gören kişinin, insanlara olan güvenini kaybetmesi sebebiyle sosyal hayattaki ilişkilerinde oldukça çekimser davranmaya işaret eder. Rüyayı gören kişiyle görüşmek isteyenlere rüya sahibi olumsuz tepki vermesine de delalet eder.

Rüyada Telefon Almak 

Ruyada Telefon Almak
Rüyada Telefon Almak 

Rüyada telefon almak, rüyayı görenin, hayatında meydana gelecek olan güzel günlere alamet eder. Rüya sahibinin mallarında ciddi artışların ortaya çıkacağına ve bu sebeple de hayat kalitesinde büyük bir yükselişin olacağına tabir edilir.

Rüyada Telefon Bulmak 

Ruyada Telefon Bulmak
Rüyada Telefon Bulmak 

Rüyada telefon bulmak, rüyayı gören kişinin, hayatına yeni şeyler eklenmesine yorumlanır. Bu yeni şeyler arasında ev veya araba satın alınmasına işaret eder. Ayrıca bu yeni şeyler herhangi bir eşyada olabilir. Manevi anlamda yeni dostlar edinmeye de tabir edilir

Rüyada Taşındığını Görmek

Rüyada Telefon Numarası Görmek 

Ruyada Telefon Numarasi Gormek
Rüyada Telefon Numarası Görmek 

Rüyada telefon numarası görmek, rüyayı gören kişinin, kötü giden şansını kendi emeğini vererek iyi şansa çevirmesine alamet eder. Rüya sahibinin sahip olduğu bilgisi ve becerisi sayesinde güzel işlere imza atmasına işaret eder.

Rüyada Birinin Telefonla Konuştuğunu Görmek 

Ruyada Birinin Telefonla Konustugunu Gormek
Rüyada Birinin Telefonla Konuştuğunu Görmek 

Rüyada birinin telefonla konuştuğunu görmek, rüyayı gören kişinin, genel sağlığında ve hayat tarzında önemli değişimlerin olmasına alamet eder. Eğer rüyayı gören kişi dikkatli olmazsa bu kişinin olumsuz birçok duruma maruz kalmasına tabir edilir.

Rüyada Telefon Numarası Almak 

Ruyada Telefon Numarasi Almak
Rüyada Telefon Numarası Almak 

Rüyada telefon numarası almak, rüyayı gören kimsenin, özel yaşamına ilişkin rüyayı gördüğü zamanlarda bir takım dizel değişikliklerin olacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, yeni bir kişiyle danışarak onunla ilişkisini ileriye taşıyacağına ve bu kişiyle de çok güzel bir samimiyete kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Telefonla Ölüm Haberi Almak 

Ruyada Telefonla Olum Haberi Almak
Rüyada Telefonla Ölüm Haberi Almak 

Rüyada telefonla ölüm haberi almak, rüyayı gören kişinin, mal paylaşma mevzusu sebebiyle moralinin bozuk olmasına alamet eder.. Aileden bazı bireylerin rüyayı gören kişiye karşı olumsuz tavırlar almasına, rüyayı gören kişiye kalan malların ailedeki bazı bireyler tarafından tepki görmesine ve bu sebeple de ailede yer alan bazı bireylerle de sıkıntılar yaşayacağına alamet eder. 

Rüyada Telefon Satın Almak 

Ruyada Telefon Satin Almak
Rüyada Telefon Satın Almak 

Rüyada telefon satın almak, rüyayı gören kişinin, iş yaşamında elde ettiği başarılar sebebiyle saygınlığa erişeceğine alamet eder. İş yerinde patronlar tarafından oldukça beğenilen bir çalışma şeklinin olmasına ve diğer yerlerde de ün yapmaya işaret eder. 

Rüyada Camiye Gitmek

Rüyada Telefon Oyun Oynamak 

Ruyada Telefon Oyun Oynamak
Rüyada Telefon Oyun Oynamak 

Rüyada telefonla oyun oynamak, rüyayı gören kimsenin, yapacağı ve yaptığı tüm işlerin başarılı şekilde sonuçlanmasına alamet eder. Zorluklar karşısında hiç yorulmadan ve pes etmeden yoluna devam etmeye tabir edilir. Karşısına çıkan tüm engellere karşı dimdik ayakta durmaya ve bu sayede de istenilen başarıları elde etmeye yorumlanır.

Share.

Çeşitli Forum siteleri ve Blog sitelerinde editörlük yaptıktan sonra Artık Bu blogda uzman olduğum alanlarda yazılar yazmaya başladım. Burada Özellikle Rüya tabirleri konusunda ve diğer konularda araştırıp öğrendiğim alanlarda paylaşımlar yapmak ve öğrendiklerimi daha çok kişinin öğrenmesini sağlamak beni çok mutlu ediyor.

Leave A Reply