Rüyada yeşil erik yemek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda başlayacak olan mutluluğa, ferahlığa, huzura ve büyük maddi kazanca işaret eder. Diğer rüya sahibinin , hayır ve iyilik dolu bir döneme gireceğine, birçok kişiye faydasının olacağına ve bu sayede de maddi anlamda bunların karşılığını almasına alamet eder. Bu rüyayı gören kimseler hayatın güzel yanlarını keşfeder ve karşısına birçok güzel fırsat çıkar. Rüyada yeşil erik yediğini gören kişilerin iş hayatında son derece başarılı olmasına ve yüksek mertebelere ulaşmasına delalet eder.

Rüyada Yeşil Erik Toplayıp Yemek

Ruyada Yesil Erik Toplayip Yemek
Rüyada Yeşil Erik Toplayıp Yemek

Rüyada yeşil erik toplayıp yemek, rüyayı gören kimsenin, iş yaşamında meydana gelecek olan başarılı çalışmalarının büyük takdir görmesine tabir edilir. Şayet bu rüyayı gören kişi bir öğrenciyse, okulunda büyük başarılar elde edeceğine alamet eder. Rüya sahibinin çalışkan ve kazanma hırsının giderek daha fazla olmasına yorumlanır ve bu durumun her geçen gün artacağına işaret eder. Karşısına çıkacak olan engellere karşı mücadele ederek yoluna emin adımlarla devam etmeye ve verilen mücadelenin sonunda da istenilen hedeflere erimeye rivayet eder. Rüyayı gören kişinin daha önceden belirlemiş olduğu hedeflerine büyük emek vererek sonunda bu hayallerini gerçeğe dönüştürmesine tabir edilir.

Rüyada Yeşil Erik Ağacına Çıkmak

Ruyada Yesil Erik Agacina Cikmak
Rüyada Yeşil Erik Ağacına Çıkmak

Rüyada yeşil erik ağacına çıkmak, rüyayı gören kimsenin her zaman en yüksek hedeflere ulaşmak istediğine yorumlanır. Belirlediği hedefleri daima büyük tutan kişilerin, yapmış olduğu çalışmalar ve araştırmaların ardından çok iyi yerlere gelmesine alamet eder. Rüyayı gören kişinin vermiş olduğu emeklerin karşılığını kısa sürede alacağına, giriştiği işlerle birlikte toplumda isminden daha fazla söz ettirmeye ve artık saygın biri haline gelineceğine delalet eder. Yakaladığı bu başarılı imajla beraber çok büyük sevgiler kazanacağına, bu sevgiyle beraber de uzun bir süre mutlu yaşamaya işaret eder.

Rüyada Namaz Kılmak

Rüyada Ekşi Erik Yemek

Ruyada Eksi Erik Yemek
Rüyada Ekşi Erik Yemek

Rüyada ekşi erik yemek, rüyayı gören kimsenin hayatında meydana gelen güzel ve huzur veren durumların ardından gelecek olan küçük çaplı mutsuzluklara alamet eder. Rüyayı gören kişinin, bir süre boyunca son derece mutlu olmasına, daha sonra ise bu mutluluğunun azalmasına delalet eder. Yaşamın günlük problemleriyle mücadele ettikten sonra yeniden hayatın gerçek yüzüyle mücadele etmeye alamet eder.

Share.

Çeşitli Forum siteleri ve Blog sitelerinde editörlük yaptıktan sonra Artık Bu blogda uzman olduğum alanlarda yazılar yazmaya başladım. Burada Özellikle Rüya tabirleri konusunda ve diğer konularda araştırıp öğrendiğim alanlarda paylaşımlar yapmak ve öğrendiklerimi daha çok kişinin öğrenmesini sağlamak beni çok mutlu ediyor.

Leave A Reply