Rüyada yüksekten korkmak

rüyayı gören kişinin, yaptığı hırs sebebiyle büyük emek harcadığı bir hayalinin uzun bir süre daha başarılı olmamasına işaret eder. Rüyada yüksekten bakıp korkmak, rüyayı gören kişinin, uzun süredir istediği mevkiye ve makama büyük oranda yaklaşmış olduğuna ancak içinde var olan derin endişeler ve cesaretsizlik sebebiyle önüne çıkacak engellerden çekinmeye alamet eder. Rüyada çıkılan yüksekten korkarak indiğini gören kişi, şu ana kadar iş hayatında yükselmeye hazır hale gelmediğine, yükselme olsa dahi üstlenilecek olan görevin yeterli oranda yerine getirilemeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Yükseğe Çıkmak

Ruyada Yuksege Cikmak
Rüyada Yükseğe Çıkmak

Rüyada yükseğe çıkmak, rüyayı gören kimsenin, iş hayatında oldukça iyi bir yere ulaşmasına, mevki ve makamından dolayı da kişinin kendisine güven duymasına, elde ettiği kazançlarda artış olmasına ve bununla birlikte de kimseye ihtiyacı olmadan hayatına son derece iyi şekilde devam etmesine işaret eder. Rüyada yükseğe çıkmak, genel anlamda rüyayı gören kimsenin kariyerinde yükselme şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin maddi anlamda oldukça iyi yerlere gelmesine alamet eder.

Rüyada Yüksekten İnmek

Ruyada Yuksekten Inmek
Rüyada Yüksekten İnmek

Rüyada yüksekten inmek, rüyayı gören kimsenin, var olduğu yüksek makamdan alt makama geçmesine, haksızlık yapılarak söz konusu mertebeye gelindiğine alamet eder. Rüyada yüksekten inmek, diğer taraftan ortaya çıkacak olan kayıplarında bir habercisi olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, saygınlığını kaybetmesine, mevki ve maddi anlamda zor günlere girmesine  tabir edilir. Rüyada yüksekten inmek, bazı zamanlarda rüyayı gören kişinin işinde ortaya çıkan zorlu süreci de delalet eder. Bu sıkıntılı süreçte ise iş yerinde bulunan amirlerden birinin rüyayı gören kişiye zorluk çıkarmasına işaret eder.

Rüyada Karın Yağdığını Görmek

Rüyada Yüksekten Atlamak

Ruyada Yuksekten Atlamak
Rüyada Yüksekten Korkmak 4

Rüyada yüksekten atlamak, rüyayı gören kişinin, kendisinden mevki ve makam olarak daha yüksekte olan bir kimseden yardım almasına, söz konusu yardım sayesinde de iş hayatında daha yüksek yerlere gelmesine, maddi anlamda daha fazla kazanç elde etmesine ve emrinde birçok çalışan insanın olacağına işarettir. Rüyada yüksekten atlamak, bazı zamanlarda rüyayı gören kişinin, kendi çabalarıyla gelmediği bir konumda yer almasına alamet eder. Bazen de söz konusu bu rüya, rüyayı gören kişinin iş hayatında büyük çalışma ve emek vermeden basit bir şekilde koltuk sahibi olmasına delalet eder.

 

Share.

Çeşitli Forum siteleri ve Blog sitelerinde editörlük yaptıktan sonra Artık Bu blogda uzman olduğum alanlarda yazılar yazmaya başladım. Burada Özellikle Rüya tabirleri konusunda ve diğer konularda araştırıp öğrendiğim alanlarda paylaşımlar yapmak ve öğrendiklerimi daha çok kişinin öğrenmesini sağlamak beni çok mutlu ediyor.

Leave A Reply