Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada zeytin görmek, oldukça farklı türde anlamlar içermektedir ve birçok şekilde yorumlanabilir. Rüyada zeytin görmek, rüyayı gören kişinin helal olarak ve alın teri dökerek kazanmış olduğu kazancına delalet eder. Bununla beraber, hayatın geri kalan kısmında hayırlı bir kazanç ile hayatı devam ettirmeye de işaret eder. Rüyada zeytin yediğini görmek ise, hayallerin gerçek olmasına ve huzurlu olunacağı anlamını taşır. Hayırlı bir rüya olarak değerlendirilir ve kısmet anlamı da mevcuttur.

RÜYADA ZEYTİN GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada zeytin görmek, alın teri döküp elde edilmiş para anlamına gelmektedir. Rüyada siyah zeytin görmek orta miktarda bir bütçeye sahip olmak, yeşil zeytin görmek ise bolluk, bereketlilik, zenginlik ve maddi anlamda zengin olmaya delalet eder. Zeytin ağacı rüyayı gören kişinin adına iş hayatında büyük olumlu olaylara ve ilerleme kaydedileceğine yorumlanır. Zeytin ağacı bununla birlikte ahlaklı ve dini tam olan bir hanım, bazı zamanlarda da ileriki dönemlerde makamı ve rütbesi yükseğe erecek bir evladın varlığına yorumlanır. Rüyada sarı zeytin görmek olumlu ve iyi bir  biçimde yorumlanmaz.

Büyük sağlık sıkıntılarının meydana geleceğine bu sebeple huzursuzluğa ve kedere düşüleceğine delalet eder. Rüyada zeytinin çekirdeklerini ayıkladığını görmek rüyayı gören kişinin bazı sorun ve sıkıntılar yaşayacağı anlamına gelir. Şayet hasta bir kimse rüyasında zeytin görür ise bu rüyayı gören kişi adına deva bulması anlamını taşır. Rüyada daha olgun hale gelmemiş bir zeytini yemek iyiye işaret etmez. Rüyayı gören kişinin borca bulaşacağına ve sorunlu zamanlar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Barışmak

RÜYADA ZEYTİN YEMEK ANLAMI NEDİR?

Rüyada zeytin yemek iyi bir durumdur. Rüyayı gören kişinin hayal ettiği şeylerin gerçekleşeceğine ve çok mutlu bir duruma geleceğine işaret eder.

RÜYADA OLMAMIŞ ZEYTİN GÖRMEK

Rüyada daha tam olarak yetişmemiş olan zeytin görmek hayırlı bir durum değildir. Rüyasında henüz olmamış zeytin gören kimsenin eli kurur ve darlık yaşar, rızkın da azalma olur, onun çok dertlenmesine sebep olacak olaylar yaşar ve sorunlarla karşılaşır.

RÜYADA ZEYTİN TOPLAMAK

Rüyada zeytin toplamak çok makbul bir durum olmaktadır. Kısmetin artmasına sebep olan bir anlamına gelir.

Share.

2005 Yılından Beri Aktif Olarak Web Siteleri ile ilgilenmekteyiz. Eğitim , Sağlık ve Teknoloji başta olmak üzere Finansal konularda araştırmalar yaparak kendimi geliştirdim. Site kurucusu ve Google Fanatiğiyim.

Leave A Reply