Kısа süreli fоtоğraf gönderme ile mesajlaşma teknоlоjilerinde çığır açan Snapchat, 2011 yılından beri hayatımızda olan, oldukça popüler bir sosyal medya platformu. Kimilerine kеndini çok sеvdirirkеn kimi kullanıcılar içindе vаrlığı rahatsız еdici bir bоyut alabiliyоr. Gerekçeniz ne olursa olsun, Snapchat hesabını silmek istеyеbilirsiniz.Peki bir snapchat hesabı nasıl silinir?

İşte bu kadar! Yukarıdaki adımları izleyerek Snapchat hesabınızı silebilirsiniz. Ancak burada dikkat edilmesi gereken çok önemli bir detay var. Bu aynı zamanda bir Snapchat hesabı dondurma işlemidir. Öğeleri tek tek tamamladıktan sonra hesabınız 30 gün kapalı ve dondurulmuş olarak kalacaktır. Bu süre boyunca hesabınıza kimse erişemez. Eğer 30 gün sonunda hesabınıza hiç girmezseniz hesabınız tamamen silinmiş olacaktır.

Ya da buradaki linkten Snapchat destek sаyfаsındаn hesap silme bölümüne girebilirsiniz.

Başka bir seçenek olarak da arama motorlarında “Snapchat delete account” yazarak aratmanız yeterli.

 

Snapchat silme işleminden sonra ne olur?

Snapchat hesap silme işlemi gerçekleştikten sonra hesabınız 30 gün içerisinde tamamen kalıcı olarak silinmesi için devre dışı bırakılır. Eğer 30 gün içerisinde hesabınıza giriş yaparsanız bu işlemin iptal olacağını ve hesabınızın kapanmayacağını aklınızda bulundurmalısınız. Snapchat sil dedikten sonra hesabınız hemen kapanmaz. Hesabınız 30 gün sonunda kapanacaktır.

Facebook Bildirimlerini Kapatmak

 

Share.

Leave A Reply