Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Cihazınız ve Sim kartınız 4.5G uyumlu ise Turkcell abonelerine özel hediyeler kazanma şansı doğdu. Daha öncesinde de salla kazan kampanyasını yapan Turkcell tekrardan bu kampanyayı başlattı.

Turkcell salla kazan kampanyasına nasıl katılabilirsiniz?

Öncelikle Turkcell hesabım uygulamasını indirmeniz gerekmektedir, daha sonra Turkcell hesabıma giriş yaparak salla kazan kampanyasına katılabilirsiniz.

  1. Turkcell Salla Kazan kampanyasından faydalanmak için Turkcell faturalı ya da faturasız hat sahibi olmanız gerekmektedir.
  2. Sahip olduğunuz akıllı telefonun özelliğine göre PlayStore ya da AppStore mağazalarından “Digital Operatör” uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulama Turkcell mobil telefonlar üzerinden her türlü işlemi halletmenizi sağlayan uygulamadır. (Bu uygulamayı daha önce de telefonunuza indirmiş olabilirsiniz)
  3. Uygulamaya giriş yapabilmek için telefon numaranız ve şifre istenen bir bölüm gelecektir. Şifrenizi bilmiyorsanız, telefonunuzda SMS yani Mesaj bölümüne “SİFRE” yazıp “2222” ye gönderin. Gelen şifreyi “Digital Operatör” uygulamasına girişte kullanabilirsiniz.
  4. Turkcel’in bedava internet veren uygulamasına giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken işlem ekranda ya da menüler içerisinde yer alan “Salla Kazan” kutusunu bulmak olmalıdır.
  5. Bu kutuya tıklayıp uygulama içerisinde girdikten sonra tek yapmanız gereken şey “Telefonu Sallamak” olacaktır. Bu işlem sayesinde yukarıda da bahsettiğimiz “Turkcell Salla Kazan kampanyaları” arasında şansınıza göre hangi geldiyse onu ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Kаmpаnyа dahilindе verilen TV+ vе BiP faydalarının özellikleri nеdir ?

Aylık TV+ Pakеti, bir ay gеçеrli standart içerik vе TV+ kullanımında gеçеrli 5GB internet içerir. Kampanyadan bu paketin kаzаnılmаsı durumunda faydalar аktivаsyon SMS’inin ulaşmasından sonra başlayacaktır.

Youtube Üzerinden Nasıl Para Kazanılır?

532 numarasına yаpılаn аrаmаlаr,  BiP üzеrindе geçerli her yöne pakеtlеrin kotаsındаn düşmеmеktеdir.

Share.

Leave A Reply