Tüketici olarak, cep telefonu kullanımıyla farklı hediyeleri yakalamak ister misiniz? Cep telefonu operatörleri, aboneleri için artık uygulamalarını da kullanmaya başladı. Elbette tüketiciler için akıllı cihazlarına yükleyeceği uygulama ile çeşitli hediyeleri birkaç tıklama ile yakalamak oldukça hoş oluyor. Vodafone Bana Ne Var kampanyası da Vodafone Yanımda uygulaması ile bu tarz avantajları getiriyor. Vodafone kullanıcıları için Vodafone Bana Ne Var Kampanyası kullanımı hakkında sorulanlara yanıt vermeye çalıştık.

Akıllı telefonlara uygulama mağazalarından ücretsiz yüklenen Vodafone Yanımda uygulaması; hattınız ile detaylı bilgiler vermenin yanında çeşitli hediyeler de kazanma olanağı getiriyor. Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan “Bana Ne Var?” bölümü ile her Vodafone kullanıcısı hediye alma olanağı elde ediyor. Düzenli aralıklarla bu bölümü kullanarak hediye almamanız için hiç bir neden yok. Kazanılabilecek hediyeler arasında; ücretsiz internet, ücretsiz konuşma süresi ya da ücretsiz mesajlaşma hakları, ürün satın alımları için indirimler gibi seçenekler var. Bu hediyeleri de kampanya koşullarına uymak koşuluyla dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Vodafone’un “Bana Ne Var?” Servisi Ne İşe Yarar ve Nasıl Yapılır?

Vodafone Bana Ne Var nasıl kullanılır ve sisteme nasıl giriş yapılır sorularını birçok kullanıcı soruyor. Salla kazan olarak da bilinen Vodafone Yanımda uygulaması bölümü olan “Bana Ne Var?” alanı; Vodofone kullanıcılarının her pazartesi günü girip, Vodafone tarafından verilen hediyeleri toplayabileceği bir kısımdır. Vodafone Bana NE Var kullanımı için sahibi olduğunuz akıllı cihaza Vodafone Yanımda uygulamasını indirip kurmanız gereklidir. Daha evvel salla kazan mantığı ile ödül veren seçenek güncelleme sonrasında “Bana Ne Var?” ismini aldı ve hediye çarkı konseptine bürünerek çalışıyor.Uygulamada bu bölüme giriyor ve hediye çarkını çeviriyorsunuz. Bu işlem sonunda kazanılan ödül, sunulacak zaman dilimi içerisinde kullanılabiliyor. Hediye kullanımı ile şartların detaylarını da inceleyebiliyorsunuz. SMS ile bildirim de yapılıyor.

Turkcell Puk Kodu Öğrenme

 “Bana Ne Var?” Kullanımı

Vodafone’un Yanımda adlı mobil uygulamasının bir bölümü olan “Bana Ne Var?” kullanımı için Vodafone abonesi olmalı, akıllı cihazınıza da bu uygulamayı indirerek yüklemeniz gereklidir. Yanımda uygulamasını indirip cihazınıza kurduktan sonra sisteme giriş yapmanız gerekir.

Yanımda uygulamasına ilk giriş yapacaksanız, gerekecek olan şifre bilgisini SMS ile S yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek alabilirsiniz. Şifrenize girişiniz sonrasında da Vodafone Yanımda uygulama penceresinin sağ üst kısmında bulunan üç çizgili butona dokunarak menüden “Bana Ne Var?” alanına geçebilirsiniz. Seçeneği yanındaki hediye paketi simgesinden de fark edebilirsiniz.

Her Pazartesi günü “Bana Ne Var?” ile hediye çarkını çevirip hediye kazanma şansınız bulunuyor. Bedava internet, konuşma, SMS gibi hediyeleri kazanmak için Pazartesi günlerini kaçırmamalısınız. Vodafone tarafından hediye imkanı veren bir diğer uygulama olarak İnternet Avcıları isimli uygulama olduğunu da unutmamalısınız. Akıllı telefonunuzu Vodafone abonesi olarak kullanıyorsanız, bu uygulamaları kazançlı hediyeleri de kullanma olanağı verir.

Share.

Çeşitli Forum siteleri ve Blog sitelerinde editörlük yaptıktan sonra Artık Bu blogda uzman olduğum alanlarda yazılar yazmaya başladım. Burada Özellikle Rüya tabirleri konusunda ve diğer konularda araştırıp öğrendiğim alanlarda paylaşımlar yapmak ve öğrendiklerimi daha çok kişinin öğrenmesini sağlamak beni çok mutlu ediyor.

Leave A Reply