Yılbaşı Mesajları – Yeni Yıl Mesajları: Geçen her sene biraz daha yaşımız ilerlesede, insanın her yaşında ayrı bir güzellik vardır. Geride kalan zamanlarda hayatımızda belki iyi ya da belki kötü durumlar illaki olmuştur. Ancak yeni yıla yeni bir başlangıcı yapmamız bazen daha iyi olabilir.

2020’ye başladığımızda güzel bir yıl olmasını temenni etmiştik. Ancak birçok olumsuz durum buna engel oldu.

Her yeni yıla iyi başlangıçlar yapmayı isteriz. Fakat bu her zaman istediğimiz gibi olmaz. Geleceğinizi oluşturacak her yeni yıla iyi hazırlanmak karşınıza çıkacak olan olumsuzlukları aşmamız için son derece önemlidir. Sahip olduğunuz hayatın her anını mutlu bir şekilde harcamanız kendi adınıza büyük bir önem arz etmektedir.

Gelen her yeni yıl beraberinde daha fazla umut daha fazla sevinç getirmektedir. Burada bizlere de düşen görevler vardır. Eksiksiz olarak bu görevleri yaparsak yeni yıla mükemmel bir giriş yapabiliriz.

2020 yılı her ne kadar sancılı geçse de tüm insanlık olarak 2021 yılına umutla girmek tüm insanlığın ortak amacıdır. Sağlık, mutluluk ve huzur daima her şeyden üstündür.

Mutluluğun ömür boyu devam etmesine katkıda bulunmak amacıyla yeni yıl serüvenlerine sürekli olarak hazır şekilde girilmelidir. Yeni yıla girmesine az kaldığı zamanlarda sevdiklerimize yeni yıl mesajları atabiliriz. Bu mesajların içine mutlu seneler, yeni yılınızı kutlar ve huzurlu bir yılbaşı dilerim gibi güzel kelimeleri eklememiz mümkündür.

Ayrıca daha etkileyici olması açısından yeni yıl mesajlarına mutluluk bankasının sevgi şubesinde kocaman sevgiler gönderiyorum cümlesini ekleyerek karşıdakini insana daha etkileyici bir yılbaşı mesajı atabilirsiniz. Yeni yıl mesajları, yeni seneye girerken sık sık tercih edilmektedir. Yeni yıl sana, ailene ve sevdiklerine mutluluk getirsin, yeni yılın kutlu olsun şeklindeki mesajların oldukça sık atıldığı bilinmektedir.

Diğer taraftan en güzel yılbaşı mesajları ndan bir tanesi de sahip olduğunuz hayat no’lu hesabınıza 365 gün daha yatırılmıştır mesajdır. Yeni yıl herkese daha fazla sevinç ve fazla mutluluk getirsin temennimizle. Sizlere en güzel yılbaşı mesajlarını derledik.

Derin Anlamlı Uzun Sözler

Yılbaşı Mesajları

yilbasi mesajlari etkileyici
Yılbaşı mesajları etkileyici

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2021 nolu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle. Mutlu yıllar.

2021 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin. Neşe dolu bir yıl geçirin.

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle, Mutlu Yıllar.

Yelkovan akrebe meydan okurken zaman hızla geçerken geriye unutulmamış dostluklar kalır. İyi ki dostumsun. Yeni yılın kutlu olsun.

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu Yıllar!

Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar!

Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar…

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

Nice ak yıllara meydan okudu nicesini silip götürdü. İnatla yıllara meydan okuduk. Bu yıla da inatla aşkımızı kazıyacağız. Seni Seviyorum sevgilim. Birlikte nice yeni yıllara.

Dün rüya, yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin… Yeni yılın kutlu olsun…

Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni dilerim..

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiçbir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

Sevgiliye Güzel Sözler

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar.

yilbasi mesajlari 2021 1
Yılbaşı mesajları 2021

Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar.

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar.

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2021 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.
En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar!

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar dilerim.

Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar!

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2021 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

Her yeni yıl bir başka güzel. 2021 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağınız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını. Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç. Yeni yılınız kutlu olsun.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun? Mutlu ve sağlıklı yıllar!

Laf Sokucu Sözler

Yeni Yıl mesajları

yeni yil mesajlari
Yeni yıl mesajları

Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu Yıllar!

İlk aşk başkadır derler, gerçekten de öyle sevgilim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapatabilmek dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun.

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara!

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı kutlu olsun.

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle. Nice mutlu yıllara.

yeni yil mesajlari 2021
Yeni yıl mesajları 2021

Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de?

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2021 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

En kötü günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle mutlu yıllar..

Dünyanın en anlayışlı en tatlı en güzel kocasına…Yeni yılımız kutlu olsun sevgilim. 2021 bize, yuvamıza sağlık,mutluluk, huzur ve bol kazanç getirsin.

2021 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2020 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..

yeni yil mesajlari etkileyici 1
Yeni yıl mesajları etkileyici

En büyük zaman hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2021 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara..

Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. 2021 yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir, eminim. İyi yıllar dileğiyle.

2021 yılbaşı gecesinde bütün umutlarınız ve hayallerinizin gerçek olması dileğiyle yeni yılınızı kutlarım.
Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim.

Share.

Çeşitli Forum siteleri ve Blog sitelerinde editörlük yaptıktan sonra Artık Bu blogda uzman olduğum alanlarda yazılar yazmaya başladım. Burada Özellikle Rüya tabirleri konusunda ve diğer konularda araştırıp öğrendiğim alanlarda paylaşımlar yapmak ve öğrendiklerimi daha çok kişinin öğrenmesini sağlamak beni çok mutlu ediyor.

Leave A Reply