Ziraat Bankası’nın çalışma saatleri banka müşterilerince büyük bir merakla takip ediliyor. Ziraat Bankası saat kaçta açılıyor ve Ziraat Bankası saat kaçta kapanıyor gibi soruların cevaplarını sizler için cevapladık.

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri

ziraat bankasi1
Ziraat Bankası Çalışma Saatleri

Ziraat Bankası hafta içlerinde bütün günlerde sabah 09:00 ile 17:00 saatlerinde açıktır. Ziraat Bankası koronavirüs önlemleri dahilinde çalışma saatlerini hafta içlerinde 12:00 ile 17:00 saatlerine çekmişti. Fakat normale dönüş ile beraber tekrar normal çalışma saatlerine dönmüştür.

Ziraat Bankası Öğle Saati Açık mı?

ziraat bankasi2
Ziraat Bankası Öğle Saati Açık mı?

Ziraat Bankası 12:30 ile 13:00 saatlerinde öğlen arası vermesi sebebiyle bazı zamanlarda merkezi ve yoğun şubelerde bu saatlerin nöbetleşe olarak değişmesi nedeniyle kapanmaz ve hizmet vermeye devam eder.

Ziraat Bankası Hafta Sonu Açık mı?

ziraat bankasi3
Ziraat Bankası Hafta Sonu Açık mı?

Ziraat Bankası hafta sonlarında Cumartesi ve Pazar günleri kapalıdır ve bu sebeple de bütün şubeler kapalı olmaktadır.

Ziraat Bankası Resmi Tatil Günleri Açık mı?

ziraat bankasi4
Ziraat Bankası Resmi Tatil Günleri Açık mı?

Ziraat Bankası, dini bayramlar ve resmi tatillerde kapalı olması nedeniyle tüm şubeleri kapalıdır.

Share.

Çeşitli Forum siteleri ve Blog sitelerinde editörlük yaptıktan sonra Artık Bu blogda uzman olduğum alanlarda yazılar yazmaya başladım. Burada Özellikle Rüya tabirleri konusunda ve diğer konularda araştırıp öğrendiğim alanlarda paylaşımlar yapmak ve öğrendiklerimi daha çok kişinin öğrenmesini sağlamak beni çok mutlu ediyor.

Leave A Reply