Uzun zamandır bu tarz bir yazı ile karşınıza çıkmıyordum ve Ziraat bankası sim kart değişikliği (Başka Operatöre geçtiğim için) sebebi ile ziraat bankası başta olmak üzere diğer bankalarda da sim kart değişikliği ile alakalı yaşanan sim kart blokesi hakkında bir yazı hazırladım. Umarım faydalı olacaktır sizlere.

Ziraat Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Sim kart değişikliğinin ardından sim kart blokesi hatasını görüyorsanız, bloke kaldırmak amacıyla üç yöntemle bunu ortadan kaldırabilirsiniz ve blokeyi iptal edebilirsiniz. Bankaların bu işlemi yaparak, müşterilerinin daha güvenilir bir bankacılık hizmeti almasını sağladıkları bilinir. Bu güvenlik önlemi sayesinde bankacılık faaliyetleri güvence altına alınmaktadır. Banka üzerinde kayıtlı cep telefon numarasının güncel tutulması halinde bu duruma maruz kalmazsınız. Bizde sizler için Ziraat Bankası sim kart blokesi kaldırma işlemi nasıl yapılır sorusunun cevabını hazırladık.

Ziraat ATM’den Bloke Kaldırma

Ziraat Bankası ATM’sine giderek banka kartınızı ATM’ye taktıktan sonra, Diğer İşlemler – Bilgi ve Şifre İşlemleri – Sim blokesi kaldırma adımlarını takip ederek sim kartınızın blokesini kaldırabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerinden Sim Kart Bloke Kaldırma

Ziraat Bankası sim kart blokenizi kaldırmak amacıyla Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası olan 444 00 00’ı arayıp buradan da sim kart blokenizi kaldırmanız mümkündür.

Şubeden Sim Kart Blokesi Kaldırma

Ziraat Bankası şubelerine gidip yine buradan da müşteri temsilcisine durumunuzu anlatarak sim kart blokenizi kaldırabilirsiniz.

Osmanlı Devleti’nin Padişahları Kimlerdir?

Share.

2005 Yılından Beri Aktif Olarak Web Siteleri ile ilgilenmekteyiz. Eğitim , Sağlık ve Teknoloji başta olmak üzere Finansal konularda araştırmalar yaparak kendimi geliştirdim. Site kurucusu ve Google Fanatiğiyim.

Leave A Reply